superlekkie

Druty ADDI pończosznicze superlekkie nr 5,5 / dł. 23 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet wykonane z aluminium koloru perłowoszarego. Powierzchnia idealnie gładka. Przeznaczone do włóczek średniej grubości, doskonałe do wyrobu rękawiczek, pończoch i skarpet.Rozmiar: 5,5Dł. drutów: 23 cmWyprodukowano w Niemczech.
34,00 zł
Druty ADDI pończosznicze superlekkie nr 5 / dł. 20 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet wykonane z aluminium koloru perłowoszarego. Powierzchnia idealnie gładka. Przeznaczone do włóczek średniej grubości, doskonałe do wyrobu rękawiczek, pończoch i skarpet.Rozmiar: 5Dł. drutów: 20 cmWyprodukowano w Niemczech.
33,00 zł
Druty ADDI pończosznicze superlekkie nr 4,5 / dł. 20 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet wykonane z aluminium koloru perłowoszarego. Powierzchnia idealnie gładka. Przeznaczone do włóczek średniej grubości, doskonałe do wyrobu rękawiczek, pończoch i skarpet.Rozmiar: 4,5Dł. drutów: 20 cmWyprodukowano w Niemczech.
26,00 zł
Druty ADDI pończosznicze superlekkie nr 4 / dł. 20 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet wykonane z aluminium koloru perłowoszarego. Powierzchnia idealnie gładka. Przeznaczone do włóczek średniej grubości, doskonałe do wyrobu rękawiczek, pończoch i skarpet.Rozmiar: 4Dł. drutów: 20 cmWyprodukowano w Niemczech.
26,00 zł
Druty ADDI pończosznicze superlekkie nr 3,5 / dł. 20 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet wykonane z aluminium koloru perłowoszarego. Powierzchnia idealnie gładka. Przeznaczone do włóczek średniej grubości, doskonałe do wyrobu rękawiczek, pończoch i skarpet.Rozmiar: 3,5Dł. drutów: 20 cmWyprodukowano w Niemczech.
22,00 zł
Druty ADDI pończosznicze superlekkie nr 3 / dł. 20 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo lekkie druty do skarpet wykonane z aluminium koloru perłowoszarego. Powierzchnia idealnie gładka. Przeznaczone do włóczek średniej grubości, doskonałe do wyrobu rękawiczek, pończoch i skarpet.Rozmiar: 3Dł. drutów: 20 cmWyprodukowano w Niemczech.
22,00 zł
Druty ADDI pończosznicze superlekkie nr 3,5 / dł. 15 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet wykonane z aluminium koloru perłowoszarego. Powierzchnia idealnie gładka. Przeznaczone do włóczek średniej grubości, doskonałe do wyrobu rękawiczek, pończoch i skarpet.Rozmiar: 3,5Dł. drutów: 15 cmWyprodukowano w Niemczech.
18,00 zł
Druty ADDI pończosznicze superlekkie nr 3 / dł. 15 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet wykonane z aluminium koloru perłowoszarego. Dł. drutów 15 cm, powierzchnia idealnie gładka. Grubość 3 przeznaczona do włóczek średniej grubości, doskonała do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów. Wyprodukowano w Niemczech.
22,00 zł
Druty ADDI pończosznicze superlekkie nr 2,5 / dł. 15 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo lekkie druty do skarpet wykonane z aluminium koloru perłowoszarego. Powierzchnia idealnie gładka. Przeznaczone do włóczek średniej grubości, doskonałe do wyrobu rękawiczek, pończoch i skarpet.Rozmiar: 2,5Dł. drutów: 15 cmWyprodukowano w Niemczech.
22,00 zł