Kule, wieńce i kwiaty z papieru

Papierowe kule Paper Globes Party
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Party umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 12 cm i 8 mniejszych  o śr. 6,5 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w wesołych wiosennych wzorach.Zestaw zawiera:104 sztancowane kółka o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach. Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. srebrny kordonek perełki w dwóch rozmiarach (mniejsze metalizowane bordowe i większe białe perłowe)gotowe kolorowe motyw motyli i kwiatkówinstrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Crazy Hearts
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Pretty Butterflies umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach czerwono-różowym.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m23 różnokolorowe satynowe wstążki instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Pretty Butterflies
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Pretty Butterflies umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach żółtego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m23 różnokolorowe satynowe wstążki instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Amber
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Amber umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach brązowego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m22 brązowe frędzle (chwosty) o dł. 14 cm. Chwosty można skrócić, przycinając je na dowolnej długość instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Amethyst
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Amethyst umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach zielonego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m22 fioletowe frędzle (chwosty) o dł. 14 cm. Chwosty można skrócić, przycinając je na dowolnej długość instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Sapphire
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Sapphire umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach niebieskiego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m22 niebieskie frędzle (chwosty) o dł. 14 cm. Chwosty można skrócić, przycinając je na dowolnej długość instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Jade
Dostępne
Zestaw Paper Globes Jade umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach zielonego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m22 zielone frędzle (chwosty) o dł. 14 cm. Chwosty można skrócić, przycinając je na dowolnej długość instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowy wieniec z kwiatków VINTAGE
Dostępne
Wieniec zrobiony samodzielnie to świetna ozdoba twojego domu. Średnica wieńca ok. 30 cm.Zestaw VINTAGE zawiera:tekturowy szablon w kształcie kołaróżnokolorowe arkusze sztancowanego papieru zadrukowane dwustronnie, z różnej wielkości kwiatkami. Kwiatów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza brązową satynową wstążkępółperełki w dwóch rozmiarach kolorystycznie pasujące do zestawu (tylna strona płaska, do naklejania)masę mocującą dwustronną 3Dinstrukcję obrazkową wykonania wieńca Do wykonania wieńca niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).
21,60 zł
Papierowy wieniec z kwiatków LATO
Dostępne
Wieniec zrobiony samodzielnie to świetna ozdoba twojego domu. Średnica wieńca ok. 30 cm.Zestaw LATO zawiera:tekturowy szablon w kształcie kołaróżnokolorowe arkusze sztancowanego papieru zadrukowane dwustronnie, z różnej wielkości kwiatkami, arkusz zielonego sztancowanego papieru z liśćmi. Kwiatów i liśći nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza czerwoną satynową wstążkępółperełki w dwóch rozmiarach kolorystycznie pasujące do zestawu (tylna strona płaska, do naklejania)masę mocującą dwustronną 3Dinstrukcję obrazkową wykonania wieńca Do wykonania wieńca niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
21,60 zł