Pozostałe kształty

Forma akrylowa-żabka, 9 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe żaby z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Długość: 9 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
3,00 zł
Styropianowy stożek, 12 cm
Dostępne
Styropianowy biały stożek. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, malowania farbami, oklejania taśmami, a także cekinami. Wysokość: 12 cm, średnica podstawy 7 cm.
3,70 zł
Styropianowe serce 5 cm, 10 szt.
Dostępne
Styropianowe białe serca. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Wysokość: 50 mm. W zestawie 10 sztuk.
12,50 zł
Styropianowe serce, 5 cm
Dostępne
Styropianowe białe serce. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Wysokość: 5 cm.
1,50 zł
Forma akrylowa-serce, 10 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe serca z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wysokość: 10 cm i średnica 10 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
5,90 zł
Styropianowy półpierścień, 12 cm
Dostępne
Styropianowy biały półpierścień. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych wieńców.
2,70 zł
Mikołaj 3 szt.
Dostępne
Przezroczysty mikołaj z akrylu z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wysokość: 13 cm. Ilość: 3 szt.Wyprodukowano w UE. 
10,80 zł
Forma akrylowa-mikołaj, 13 cm
Dostępne
Przezroczysty mikołaj z akrylu z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Długość: 13 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
3,60 zł
Forma akrylowa-mikołaj, 10 cm
Dostępne
Przezroczysty mikołaj z akrylu z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Długość: 10 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
3,20 zł
Marchewki
Dostępne
Marchewki ze styropianu z zieloną nacią z tworzywa sztucznego. Wymiary: wys. razem z nacią 7 cm. W opakowaniu 3 szt.  Wykorzystywane do prac ręcznych, idealne jako ozdoby kartek i zaproszeń, dekoracji okiennych i bukietów.
11,07 zł
Formy Styroporowy KWIAT GWIAZDA BETLEJEMSKA, śr. 13,5 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Styroporowy biały kwiat gwiazda betlejemska. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, malowania farbami, oklejania taśmami Carat, a także cekinami. Średnica: 13,5 cm.
5,50 zł
Styropianowy SŁOŃ, 10 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Styropianowy biały słoń. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, malowania farbami, oklejania taśmami, a także cekinami. Wysokość: 10 cm.
11,50 zł
Styropianowa gwiazdka, 15,5 cm
Dostępne
Styropianowa biała gwiazdka. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek.
6,45 zł
Forma akrylowa-łezka, 14 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe łezki z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wymiary: wysokość: 14 cm; średnica 7 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach. Wyprodukowano w UE. 
6,50 zł
Choinka ze styropianu pokryta meszkiem
Ostatnie sztuki w magazynie
Styropianowa choinka, flokowana (tj. oklejona włóknem z tworzywa sztucznego o włosiu dł. ok. 3 mm), stojąca.  Można ją ozdobić cekinami, bombkami itp.Wysokość choinki 30 cm, średnica w najszerszym miejscu ok. 15 cm.
14,10 zł
Styropianowy płatek śniegu, 17,5 cm, 3 szt.
Dostępne
Styropianowa biała gwiazdka przypominająca płatek śniegu do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Wysokość: 17, 5 cm, Grubość: 9 cm, Ilość: 3 szt.
13,50 zł
Styropianowy płatek śniegu, 17,5 cm
Dostępne
Styropianowa biała gwiazdka przypominająca płatek śniegu do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Wysokość: 17, 5 cm, Grubość: 9 cm.
4,80 zł
Forma akrylowa-dzwonek, 9 cm
Dostępne
Przezroczysty, dwuczęściowy dzwonek z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych ozdób choinkowych. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Dane:Wysokość: 9,00 cmWymiary spodu: 8,50 x 6,50 cm Wyprodukowano w UE. 
5,60 zł