addi proste

DRUTY ADDI PROSTE Z BROKATEM DO SWETRÓW NR 8
Ostatnie sztuki w magazynie
Druty wysokiej jakości z tworzywa sztucznego. Dł. 40 cm. Numer 8, pełne w środku, lepiej leżą w dłoni. Doskonała gładkość powierzchni. Wyprodukowano w Niemczech.
19,00 zł
DRUTY ADDI PROSTE Z BROKATEM DO SWETRÓW NR 7
Ostatnie sztuki w magazynie
Druty wysokiej jakości z tworzywa sztucznego. Dł. 40 cm. Numer 7, pełne w środku, lepiej leżą w dłoni. Doskonała gładkość powierzchni. Wyprodukowano w Niemczech.
17,50 zł
DRUTY ADDI PROSTE DO SWETRÓW NR 5,5
Dostępne
Druty proste aluminiowe, solidne i lekkie. Gładka, połyskująca powierzchnia i delikatnie zaokrąglony szpic zapewniają komfort pracy. Dł. 35 cm mierzona od czubka do czubka drutu. Numer 5,5. Kolor perłowo-szary. Wyprodukowano w Niemczech.
24,90 zł
DRUTY ADDI PROSTE DO SWETRÓW NR 5
Dostępne
Druty proste aluminiowe, solidne i lekkie. Gładka, połyskująca powierzchnia i delikatnie zaokrąglony szpic zapewniają komfort pracy. Dł. 35 cm mierzona od czubka do czubka drutu. Numer 5. Kolor perłowo-szary. Wyprodukowano w Niemczech.
22,00 zł
DRUTY ADDI PROSTE DO SWETRÓW NR 4,5
Ostatnie sztuki w magazynie
Druty proste aluminiowe, solidne i lekkie. Gładka, połyskująca powierzchnia i delikatnie zaokrąglony szpic zapewniają komfort pracy. Dł. 35 cm mierzona od czubka do czubka drutu. Numer 4,5. Kolor perłowo-szary. Wyprodukowano w Niemczech.
22,00 zł
DRUTY ADDI PROSTE DO SWETRÓW NR 4
Dostępne
Druty proste aluminiowe, solidne i lekkie. Gładka, połyskująca powierzchnia i delikatnie zaokrąglony szpic zapewniają komfort pracy. Dł. 35 cm mierzona od czubka do czubka drutu. Numer 4. Kolor perłowo-szary. Wyprodukowano w Niemczech.
22,00 zł
DRUTY ADDI PROSTE DO SWETRÓW NR 3,5
Dostępne
Druty proste aluminiowe, solidne i lekkie. Gładka, połyskująca powierzchnia i delikatnie zaokrąglony szpic zapewniają komfort pracy. Dł. 35 cm mierzona od czubka do czubka drutu. Numer 3,5. Kolor perłowo-szary. Wyprodukowano w Niemczech.
15,50 zł
DRUTY ADDI PROSTE DO SWETRÓW NR 3
Dostępne
Druty proste aluminiowe, solidne i lekkie. Gładka, połyskująca powierzchnia i delikatnie zaokrąglony szpic zapewniają komfort pracy. Dł. 35 cm mierzona od czubka do czubka drutu. Numer 3. Kolor perłowo-szary. Wyprodukowano w Niemczech.
15,50 zł
DRUTY ADDI PROSTE DO SWETRÓW NR 2,5
Dostępne
Druty proste aluminiowe, solidne i lekkie. Gładka, połyskująca powierzchnia i delikatnie zaokrąglony szpic zapewniają komfort pracy. Dł. 35 cm mierzona od czubka do czubka drutu. Numer 2,5. Kolor perłowo-szary. Wyprodukowano w Niemczech.
15,50 zł
DRUTY ADDI PROSTE DO SWETRÓW NR 2
Dostępne
Druty proste aluminiowe, solidne i lekkie. Gładka, połyskująca powierzchnia i delikatnie zaokrąglony szpic zapewniają komfort pracy. Dł. 35 cm mierzona od czubka do czubka drutu. Numer 2. Kolor perłowo-szary. Wyprodukowano w Niemczech.
15,50 zł