Papierowe kule Paper Globes Party
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Party umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 12 cm i 8 mniejszych  o śr. 6,5 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w wesołych wiosennych wzorach.Zestaw zawiera:104 sztancowane kółka o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach. Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. srebrny kordonek perełki w dwóch rozmiarach (mniejsze metalizowane bordowe i większe białe perłowe)gotowe kolorowe motyw motyli i kwiatkówinstrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Crazy Hearts
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Pretty Butterflies umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach czerwono-różowym.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m23 różnokolorowe satynowe wstążki instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Pretty Butterflies
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Pretty Butterflies umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach żółtego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m23 różnokolorowe satynowe wstążki instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Amber
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Amber umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach brązowego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m22 brązowe frędzle (chwosty) o dł. 14 cm. Chwosty można skrócić, przycinając je na dowolnej długość instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Amethyst
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Amethyst umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach zielonego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m22 fioletowe frędzle (chwosty) o dł. 14 cm. Chwosty można skrócić, przycinając je na dowolnej długość instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Sapphire
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Paper Globes Sapphire umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach niebieskiego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m22 niebieskie frędzle (chwosty) o dł. 14 cm. Chwosty można skrócić, przycinając je na dowolnej długość instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Papierowe kule Paper Globes Jade
Dostępne
Zestaw Paper Globes Jade umożliwia samodzielne wykonanie papierowych kul: 2 dużych o śr. 15 cm i 4 mniejszych  o śr. 10 cm. Kolorystyka kul utrzymana jest w różnych odcieniach zielonego.Zestaw zawiera:120 sztancowanych kółek o różnych wzorach, w dwóch rozmiarach (o średnicy 5 i 7,5 cm). Motywów nie trzeba wycinać, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Papier zadrukowany dwustronnie. Gramatura papierów: 200 g/m22 zielone frędzle (chwosty) o dł. 14 cm. Chwosty można skrócić, przycinając je na dowolnej długość instrukcję obrazkową wykonania kulDo wykonania motywów niezbędny jest klej (w zestawie nie ma kleju).  
29,50 zł
Karton patchwork Miłość
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem patchwork. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2.  Jedna strona patchwork, motyw wzorzysty z emblematem "Miłość", druga strona - tło czerwone z ornamentem - dopasowane kolorystycznie do wzoru głównej strony.
2,50 zł
Karton szkocka krata zielona
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem szkockiej kraty. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2.   
2,00 zł
Karton szkocka krata różowo-pomarańczowa
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem szkockej kraty. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2.   
2,50 zł
Karton minikratka czarny
Ostatnie sztuki w magazynie
Karton z motywem drobnej kratki zadrukowany dwustronnie w ten sam wzór. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2. Kolor: minikratka biało-czarna. 
1,60 zł
Karton minikratka brązowa
Dostępne
Karton z motywem drobnej kratki zadrukowany dwustronnie w ten sam wzór. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2. Kolor: minikratka biało-brązowa. 
1,60 zł
Karton minikratka fioletowy
Dostępne
Karton z motywem drobnej kratki zadrukowany dwustronnie w ten sam wzór. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2. Kolor: minikratka biało-fioletowa. 
1,60 zł
Karton minikratka różowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Karton z motywem drobnej kratki zadrukowany dwustronnie w ten sam wzór. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2. Kolor: minikratka biało-różowa. 
1,60 zł
Karton dwustronny minikropki szary
Dostępne
Dwustronny karton z motywem drobnych kropek. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2.  Jedna strona, tło - szare, kropki białe, druga strona tło białe, kropki szare.  
2,00 zł
Karton dwustronny minikropki brązowy
Dostępne
Dwustronny karton z motywem drobnych kropek. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2.  Jedna strona, tło - brązowe, kropki białe, druga strona tło białe, kropki brązowe.
2,00 zł
Torebka ozdobna 23 x 18 x 8 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Torebka prezentowa z uchwytem z satynowej wstążki. Wymiary:wysokość 23 cmszerokość 8 cmdługość 18 cm
4,00 zł
Płatki folii srebrne
Dostępne
Cienkie arkusze folii w kolorze srebra. Do ozdabiania powierzchni z drewna, z papieru, z płótna, plastiku, wosku, ceramiki, metalu i kamienia. Przeznaczenie: tylko wewnętrzne.Przyklejamy ją za pomocą mixtionu (ME75799). Sposób użycia: miękkim płaskim pędzlem syntetycznym rozprowadzić na zdobionej powierzchni, cienką warstwą i równomiernie, mixtion Meyco (nr kat. 75799). Odczekać chwilę aż podeschnie (warstwa stanie się przezroczysta), położyć płatek metalu, docisnąć i wygładzić pędzlem. Nadmiar płatka i pojedyncze resztki płatka można użyć przy następnych etapach zdobienia. Przejścia nie będą widoczne, jeśli płatki będą na siebie lekko nachodziły. Płatki przykleją się tylko do miejsc pomalowanych mixtionem. Rozmiar arkusza: 14 x 14 cmKolor: srebrnyOpakowanie: 10 sztuk/4 g
14,00 zł