Karton patchwork Miłość
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem patchwork. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2.  Jedna strona patchwork, motyw wzorzysty z emblematem "Miłość", druga strona - tło czerwone z ornamentem - dopasowane kolorystycznie do wzoru głównej strony.
2,50 zł
Karton szkocka krata niebieska
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem szkockej kraty. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2. 
2,50 zł
Karton szkocka krata zielona
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem szkockiej kraty. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2.   
2,00 zł
Karton szkocka krata różowo-pomarańczowa
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem szkockej kraty. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2.   
2,50 zł
Karton minikratka czarny
Ostatnie sztuki w magazynie
Karton z motywem drobnej kratki zadrukowany dwustronnie w ten sam wzór. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2. Kolor: minikratka biało-czarna. 
1,60 zł
Karton minikratka brązowa
Dostępne
Karton z motywem drobnej kratki zadrukowany dwustronnie w ten sam wzór. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2. Kolor: minikratka biało-brązowa. 
1,60 zł
Karton minikratka fioletowy
Dostępne
Karton z motywem drobnej kratki zadrukowany dwustronnie w ten sam wzór. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2. Kolor: minikratka biało-fioletowa. 
1,60 zł
Karton minikratka pomarańczowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Karton z motywem drobnej kratki zadrukowany dwustronnie w ten sam wzór. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2. Kolor: minikratka biało-pomarańczowa. 
1,60 zł
Karton minikratka różowy
Dostępne
Karton z motywem drobnej kratki zadrukowany dwustronnie w ten sam wzór. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2. Kolor: minikratka biało-różowa. 
1,60 zł
Karton dwustronny minikropki szary
Dostępne
Dwustronny karton z motywem drobnych kropek. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2.  Jedna strona, tło - szare, kropki białe, druga strona tło białe, kropki szare.  
2,00 zł
Karton dwustronny minikropki brązowy
Dostępne
Dwustronny karton z motywem drobnych kropek. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2.  Jedna strona, tło - brązowe, kropki białe, druga strona tło białe, kropki brązowe.
2,00 zł
Torebka ozdobna 23 x 18 x 8 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Torebka prezentowa z uchwytem z satynowej wstążki. Wymiary:wysokość 23 cmszerokość 8 cmdługość 18 cm
4,00 zł
Zestaw papilotek do muffinek przyjęcie
Dostępne
Jednorazowe papierowe papilotki do muffinek. Ich standardowy rozmiar pasuje do wszystkichdo form na muffiny. Opakowanie zawiera 50 szt. papilotek w dwóch motywach. Średnica: 5 cm (standardowy rozmiar formy do muffinów) 
5,40 zł
Tektura falista w arkuszach, ciemnoniebieska
Dostępne
Tektura falista w arkuszach. Pomaga stworzyć ciekawe, nietypowe prace i ozdoby. Łatwa do cięcia i modelowania. Tektura w ciemnoniebieskim kolorze. Wymiary arkusza: szerokość 50 cm x długość 70 cm.
3,00 zł
Płatki folii srebrne
Dostępne
Cienkie arkusze folii w kolorze srebra. Do ozdabiania powierzchni z drewna, z papieru, z płótna, plastiku, wosku, ceramiki, metalu i kamienia. Przeznaczenie: tylko wewnętrzne.Przyklejamy ją za pomocą mixtionu (ME75799). Sposób użycia: miękkim płaskim pędzlem syntetycznym rozprowadzić na zdobionej powierzchni, cienką warstwą i równomiernie, mixtion Meyco (nr kat. 75799). Odczekać chwilę aż podeschnie (warstwa stanie się przezroczysta), położyć płatek metalu, docisnąć i wygładzić pędzlem. Nadmiar płatka i pojedyncze resztki płatka można użyć przy następnych etapach zdobienia. Przejścia nie będą widoczne, jeśli płatki będą na siebie lekko nachodziły. Płatki przykleją się tylko do miejsc pomalowanych mixtionem. Rozmiar arkusza: 14 x 14 cmKolor: srebrnyOpakowanie: 10 sztuk/4 g
14,00 zł
Folia metaliczna różowa
Ostatnie sztuki w magazynie
Cienka, barwiona folia aluminiowa (tzw. cynfolia) wzmocniona od spodu warstwą cienkiego papieru, by zapobiec rozerwaniom. Warstwa papierowa umożliwia łatwe doklejenie do dowolnego przedmiotu - np. tekturowej szopki. Niezbędna przy tworzeniu dekoracji. Rozmiar: 25 x 35 cm. Opakowanie: 5 arkuszyKolor: różowy
8,00 zł
Papier do origami koło śr. 10 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Papier do składania w kształcie koła jest niezbędnym i podstawowym elementem w sztuce origami. Wycięty i gotowy już element pozwoli nam na zaoszczędzenie czasu i na przystąpienie od razu do pracy. W opakowaniu znajduje się 100 szt. kół o średnicy 10 cm w dziesięciu kolorach. Gramatura: 70 g/m2.
6,70 zł
PAPIER TRANSPARENTNY srebrne gwiazdy
Dostępne
Papier transparentny (kalka) z motywami srebrnych gwiazdek. Znakomity do wykonywania zaproszeń i kartek okolicznościowych, lampionów, kloszy oraz do eleganckiego opakowania prezentów. Papier w formacie 25 x 35 cm, gramatura: 115 g.
2,60 zł