Jajka

Zestaw 12 szt. plastikowych jajek 6 cm, w sześciu kolorach
Dostępne
Zestaw 12 sztuk plastikowych, nieprzezroczystych jajek z dziurką do zawieszenia lub zatknięcia na patyczku w sześciu kolorach: ciemnoróżowym, pomarańczowym, żółtym, niebieskim, zielonym i czerwonym. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage, malowanie farbami, window color, ozdabianie tasiemkami CARAT, a także do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Każde jajko jest razem z zawieszką i sznureczkiem. Rozmiar: 6 x 4,5 cm.
Wyprodukowano w UE.
16,49 zł
Forma akrylowa - jajko, 6 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe jajko z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami do window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji wielkanocnych. Wysokość: 6 cm.Wyprodukowano w UE. 
3,70 zł
Zawieszka S do bombek 30 szt.Metalowe zawieszki do bombek i jajek w kształcie litery S.
Wysokość: 3,5 cm
Opakowanie: 30 sztuk.


3,90 zł
Zawieszka do styropianowych i styroporowych form
Dostępne
Wieszak w postaci sprężynki do wkręcania w styropianowe i styroporowe formy. Pozwala je zawiesić, np. na drzewku świątecznym. Jeden koniec jest lekko zaostrzony, dzięki czemu może się wbić nawet w zwarty styropor. Z drugiej strony jest zakończony oczkiem do przewlekania nitki lub żyłki. Pakowany po 15 szt. Długość około 3 cm.
5,30 zł
Jajka pomarańczowe nakrapiane
Ostatnie sztuki w magazynie
Styropianowe jajka pomarańczowe nakrapiane. Każde z jajek posiada zawieszkę z satynowej wstążki.Do tworzenia wielkanocnych stroików, wianuszków, jako ozdoba do koszyczka wielkanocnego i dekoracja stołu.Opakowanie: 6 szt. Wielkość jajeczka: 4 x 6 cmKolor: pomarańczowy  
8,00 zł
Jajka żółte nakrapiane
Dostępne
Styropianowe jajka żółte nakrapiane. Każde z jajek posiada zawieszkę z satynowej wstążki.Do tworzenia wielkanocnych stroików, wianuszków, jako ozdoba do koszyczka wielkanocnego i dekoracja stołu.Opakowanie: 6 szt. Wielkość jajeczka: 4 x 6 cmKolor: jasnożółty  
8,00 zł
Jajka styropianowe fioletowe
Dostępne
Styropianowe jajka fioletowe nakrapiane. Do tworzenia wielkanocnych stroików, wianuszków, jako ozdoba do koszyczka wielkanocnego i dekoracja stołu.Opakowanie: ok. 100 szt. Wielkość jajeczka: 1,8 x 1,5 cmKolor: fioletowy 
8,00 zł
Jajka styropianowe żółte
Ostatnie sztuki w magazynie
Styropianowe jajka żółte nakrapiane. Do tworzenia wielkanocnych stroików, wianuszków, jako ozdoba do koszyczka wielkanocnego i dekoracja stołu.Opakowanie: ok. 100 szt. Wielkość jajeczka: 1,8 x 1,5 cmKolor: żółty 
8,00 zł
Plastikowe jajko 6 cm, zielone
Dostępne
Plastikowe nieprzezroczyste jajko z dziurką do zawieszenia lub zatknięcia na patyczku w kolorze zielonym. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage, malowanie farbami, window color, ozdabianie tasiemkami, a także do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Wysokość: 6 cm.Kolor: zielony (jajko z dziurką: bez zawieszki i sznureczka)
0,85 zł
Plastikowe jajko 6 cm, pomarańczowe
Dostępne
Plastikowe nieprzezroczyste jajko z dziurką do zawieszenia lub zatknięcia na patyczku w kolorze pomarańczowym. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage, malowanie farbami, window color, ozdabianie tasiemkami, a także do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Wysokość: 6 cm.Kolor: pomarańczowy (jajko z dziurką: bez zawieszki i sznureczka)
0,85 zł
Plastikowe jajko 6 cm, niebieskie
Dostępne
Plastikowe nieprzezroczyste jajko z dziurką do zawieszenia lub zatknięcia na patyczku w kolorze niebieskim. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage, malowanie farbami, window color, ozdabianie tasiemkami, a także do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Wysokość: 6 cm.Kolor: niebieski (jajko z dziurką: bez zawieszki i sznureczka)
0,85 zł
Forma akrylowa - jajko, 12 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe jajko z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami do window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji wielkanocnych. Wysokość: 12 cm.Wyprodukowano w UE. 
8,00 zł
Forma akrylowa - jajko, 8 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe jajko z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami do window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji wielkanocnych. Wysokość: 8 cm.Wyprodukowano w UE. 
5,00 zł
Forma akrylowa - JAJKO z otworem, wysokość 16 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Przezroczysta, dwuczęściowe jajko z akrylu z otworem. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealna jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wysokość: 16 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach. Wewnątrz bombki można tworzyć wspaniałe dekoracje z sizalu, świerku i figurek.Wyprodukowano w UE. 
15,90 zł
Plastikowe jajko 6 cm, czerwone
Dostępne
Plastikowe nieprzezroczyste jajko z dziurką do zawieszenia lub zatknięcia na patyczku w kolorze czerwonym. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage, malowanie farbami, window color, ozdabianie tasiemkami, a także do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych.
Wysokość: 6 cm.
Kolor: czerwony (jajko z dziurką: bez zawieszki i sznureczka)
0,85 zł
Akrylowa płytka w kształcie jajka 8 cm
Dostępne
Akrylowa przezroczysta płytka wysokości 8 cm z dziurką na zawieszkę. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi, oklejania tasiemkami itp. Po udekorowaniu stanowi samodzielną ozdobę. Wymiary płytki: 8 x 5 x 0,2 cm.Uwaga: Nie jest separatorem. Wyprodukowano w UE. 
1,80 zł
Akrylowa płytka w kształcie jajka 12 cm
Dostępne
Akrylowa przezroczysta płytka wysokości 12 cm z dziurką na zawieszkę. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi, oklejania tasiemkami itp. Po udekorowaniu stanowi samodzielną ozdobę. Wymiary płytki: 12 x  x 0,2 cm.Uwaga: Nie jest separatorem. Wyprodukowano w UE.
2,20 zł
Jajeczka przepiórcze dwukolorowe
Dostępne
Zestaw 10 sztuk plastikowych, nieprzezroczystych przepiórczych jajeczek w dwóch kolorach, po 5 z każdego koloru.Do samodzielnego tworzenia stroików wielkanocnych, dekoracji stołu i wazonów, wypełniania jajek akrylowych.Rozmiar jajek: wys. 4 cm.
11,80 zł