Jajka

Plastikowe zawieszki
Dostępne
Białe zawieszki do kul oraz jajek plastikowych białych i kolorowych. Opakowanie zawiera 25 szt.
Wyprodukowano w UE.
5,00 zł
Plastikowe jajko 6 cm, białe
Dostępne
Plastikowe nieprzezroczyste jajko z dziurką do zawieszenia lub zatknięcia na patyczku. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage, malowanie farbami, window color, ozdabianie tasiemkami CARAT, a także do obrabiania szydełkiem. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Rozmiar: 6 x 4,50 cm.Wyprodukowano w UE.
1,20 zł
Forma akrylowa - jajko, 6 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe jajko z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami do window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji wielkanocnych. Wysokość: 6 cm.Wyprodukowano w UE. 
3,70 zł
Zawieszka S do bombek 30 szt.
Ostatnie sztuki w magazynieMetalowe zawieszki do bombek i jajek w kształcie litery S.
Wysokość: 3,5 cm
Opakowanie: 30 sztuk.


3,90 zł
Zawieszka do styropianowych i styroporowych form
Dostępne
Wieszak w postaci sprężynki do wkręcania w styropianowe i styroporowe formy. Pozwala je zawiesić, np. na drzewku świątecznym. Jeden koniec jest lekko zaostrzony, dzięki czemu może się wbić nawet w zwarty styropor. Z drugiej strony jest zakończony oczkiem do przewlekania nitki lub żyłki. Pakowany po 15 szt. Długość około 3 cm.
5,30 zł
Jajka żółte nakrapiane
Ostatnie sztuki w magazynie
Styropianowe jajka żółte nakrapiane. Każde z jajek posiada zawieszkę z satynowej wstążki.Do tworzenia wielkanocnych stroików, wianuszków, jako ozdoba do koszyczka wielkanocnego i dekoracja stołu.Opakowanie: 6 szt. Wielkość jajeczka: 4 x 6 cmKolor: jasnożółty  
8,00 zł
Styropianowe jajko, 10 cm
Dostępne
Styropianowe białe jajko. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, oklejanie taśmami, cekinami itp. Wysokość: 10 cm, szerokość 7 cm.
2,70 zł
Styropianowe jajko, 8 cm
Dostępne
Styropianowe białe jajko. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, oklejanie taśmami, cekinami itp. Wysokość: 8 cm, szerokość 5,5 cm.
1,80 zł
Styropianowe jajko, 6 cm
Dostępne
Styropianowe białe jajko. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, oklejanie taśmami, cekinami itp. Wysokość: 6 cm, szerokość 4 cm.
1,10 zł
Plastikowe jajko 3,9 cm x 2,9 cm, białe
Dostępne
Plastikowe nieprzezroczyste jajko z dziurką do zawieszenia lub zatknięcia na patyczku w kolorze białym. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage, malowanie farbami, window color, ozdabianie tasiemkami CARAT, a także do obrabiania szydełkiem. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Rozmiar: 39 x 29 mm. Wielkość jajka przepiórczego.Wyprodukowano w UE.
0,85 zł
Forma akrylowa - jajko, 12 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe jajko z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami do window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji wielkanocnych. Wysokość: 12 cm.Wyprodukowano w UE. 
8,00 zł
Forma akrylowa - jajko, 8 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe jajko z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami do window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji wielkanocnych. Wysokość: 8 cm.Wyprodukowano w UE. 
5,00 zł
Jajeczka przepiórcze dwukolorowe
Dostępne
Zestaw 10 sztuk plastikowych, nieprzezroczystych przepiórczych jajeczek w dwóch kolorach, po 5 z każdego koloru.Do samodzielnego tworzenia stroików wielkanocnych, dekoracji stołu i wazonów, wypełniania jajek akrylowych.Rozmiar jajek: wys. 4 cm.
11,80 zł
Jajeczka przepiórcze naturalne
Dostępne
Zestaw 10 sztuk naturalnych przepiórczych jajeczek. Jajeczka zapakowane są w  jajko akrylowe.Do samodzielnego tworzenia stroików wielkanocnych, dekoracji stołu i wazonów, wypełniania jajek akrylowych.Rozmiar jajek: wys. 3 cm.
11,80 zł