Florystyka

Białe kuleczki na piku
Białe kuleczki z tworzywa sztucznego, pomalowanych błyszczącą farbą. Kulki przymocowane są do drucików. Dekoracja nadaje się do stroików świątecznych i wieńców.
Wysokość: ok. 7 cm
średnica kulek: 1,3 cm
Opakowanie: ok. 70-72 szt.
9,30 zł
Srebrne kuleczki na piku
Ostatnie sztuki w magazynie
Srebrne kulki z tworzywa sztucznego, pomalowanych błyszczącą farbą. Kulki przymocowane są do drucików. Dekoracja nadaje się do stroików świątecznych i wieńców.
Wysokość: ok. 7 cm
średnica kulek: 1,3 cm
Opakowanie: ok. 70-72 szt.
9,30 zł
Styropianowy półpierścień, 12 cm
Dostępne
Styropianowy biały półpierścień. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych wieńców.
2,70 zł
Żołędzie złote
Dostępne
Dekoracyjne żołędzie ze styropianu do ozdoby stroików, wieńców itp. Rozmiar: 2 x 3,5 cmOpakowanie: 6 szt.Kolor: złoty czerwony 
9,00 zł
Żołędzie czerwone
Dostępne
Dekoracyjne żołędzie ze styropianu do ozdoby stroików, wieńców itp. Rozmiar: 2 x 3,5 cmOpakowanie: 6 szt.Kolor: brokatowy czerwony 
9,00 zł
Minichoinka 4 cm
Dostępne
Minichoinka z tworzywa sztucznego. Choinkę możemy wykorzystać jako formę do własnoręcznie wykonanych dekoracji takich jak: wieniec świąteczny, stroiki na okna i drzwi. Figurkę można ustawić w szopce betlejemskiej lub wstawić jako dekorację do dużej bombki.  Wysokość: 4 cm. Opakowanie: 4 szt.
6,90 zł
Gałązka ośnieżona z szyszkami, jabłuszkami i jagódkami 15 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Pęczek składa się z ośnieżonych gałązek świerkowych z szyszkami, 2 jabłuszkami i owocami dzikiej róży. Ozdoba nadaje się do stroików oraz jako samodzielna dekoracja np. stołu.
Długość ozdoby ok. 15 cm.
5,30 zł
Gałązka ozdobna kwiat bawełny 9 cm
Dostępne
Gałązka ozdobna z kwiatem bawełny. Ozdoba nadaje się do stroików, wieńców i innych dekoracji.
Wysokość: ok 9 cm
1,99 zł
Gałązka ozdobna z szyszką i jagódkami
Ozdoba składa się z 3 zielonych gałązek, szyszki oraz 4 jagódek. Wszystko przymocowane do brązowych drucików i zebrane w jeden pęczek. Nadaje się do stroików, wieńców i innych dekoracji.
Długość całej gałązki: 15 cm
3,49 zł
Zawieszka choinka z dzwoneczkiem 10 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Zawieszka choinka z dzwoneczkiem wykonana z drewna. Idealna jako bożonarodzeniowy element dekoracyjny.
Wysokość: 10 cm
4,00 zł
Gałązka świąteczna z jabłkiem
Świąteczny bukiecik w tonacji biało-zielono-granatowo-brązowej, zebrany w pęk. Ozdoba nadaje się do stroików, wieńców i innych dekoracji.Wysokość: ok. 20 cm do brokatowej gwiazdki ze sklejki
3,49 zł