Miarki krawieckie

Szablon podwójny ośmiokąt
Dostępne
Podwójny szablon do patchworków i pikowania ośmiokąt. Za jego pomocą można wyciąć ośmiokąty w ośmiu wielkościach: długość boku od 1,1 cm do 4,7 cm.Materiał: akryl przezroczysty. Wielkości podane są w calach. (1 cal) = 2,54 cm.
47,90 zł
Miarka krawiecka z suwmiarką
Dostępne
Metalowa miarka z suwmiarką. Niezbędna do mierzenia szwów i dziurek na guziki.Skala w centymetrach (do 12,7 cm) i calach (do 6 cali).
14,00 zł
Krzywik do wykrojów
Dostępne
Krzywik służy do rysowania zaokrągleń przy wykroju pachy, główki ramienia oraz dekoltu. Także do wyznaczania łuków biodra i wcięcia w talii. Zakrzywiony brzeg jest pomocny przy dopasowywaniu części wykroju ograniczonych linią krzywą. Długość brzegu z podziałką 65 cm. 
Wymiary krzywika: 160 x 525 mm.
77,90 zł
Linijka krawiecka
Dostępne
Przezroczysta linijka z centymetrową podziałką do wykrojów o wym. 60 x 23 cm. Posiada nacięcia, dzięki którym zaznaczymy precyzyjnie dziurki, podkroje, obręby, łuki w wykrojach i szablonach.
119,90 zł
Elastyczna linijka do krzywizn
Dostępne
Linijka pozwala na odwzorowanie krzywizn na materiale. Idealnie nadaje się do kreślenia łuków przy pikowaniu, do nanoszenia zaokrąglonych linii, w haftach ozdobnych, do przygotowywania wykrojów. Szerokość linijki odpowiada zapasowi dodawanemu na szew, co bardzo ułatwia i przyspiesza przygotowanie wykrojów. Korekty wykroju stają się łatwr dzięki dodaniu nowych linii lub zmianie prostej na zaokrągloną. Linijka posiada metalowy rdzeń.Długość linijki: 50 cm.
43,90 zł
Aluminiowa linijka krawiecka
Dostępne
Aluminiowa linijka krawiecka do odmierzania i zaznaczania szwów, obrębów i dziurek. Nacięcia i zaznaczone kąty 90 stopni ułatwiają dokładne przenoszenie detali. Wymiary linijki: 4 x 11,5 cm
17,00 zł
Plastikowa minilinijka krawiecka
Dostępne
Plastikowa mini linijka krawiecka do szycia i patchworków z podziałką i nacięciami co 0,5 cm. Ułatwiają one odmierzanie i zaznaczanie. Dodatkowo do zaznaczenia długości dziurek do guzików służą nacięcia pod kątem 90 stopni. Wymiar; 4 x 11,5 cm
5,99 zł
Linijka krawiecka
Dostępne
Plastikowa miarka do szycia i patchworków z podziałką i nacięciami co 0,5 cm. Ułatwiają one odmierzanie i zaznaczanie. Dodatkowo do zaznaczenia długości dziurek do guzików  służą nacięcia pod kątem 90o. Długość linijki 21 cm.
10,50 zł
Centymetr krawiecki zwijany LOVE
Dostępne
Zwijany centymetr krawiecki o długości 150 cm. Różowa seria LOVE.Obudowa: kolor różowy w białe kropki.
28,90 zł
Centymetr krawiecki
Dostępne
Kolorowy centymetr krawiecki o długości 150 cm.
14,00 zł