Szydełkowe Serwetki

Szydełkowe serwetki 4/2017
Dostępne
Przejrzyjcie gazetę i wybierzcie najpiękniejsze z naszych propozycji - dzięki nim mieszkania staną się jeszcze przytulniejsze. Serwetki i koronki, poduszki i plisy - te wspaniałe akcesoria idealnie nadają się do ozdabiania wnętrz w każdym stylu. Dzięki nim zapanuje cudowna atmosfera, a Wy będziecie czuć sieu siebie jeszcze lepiej. Pomyślcie również o tym,że taka własnoręcznie wykonana robótka jest prezentem, który każdemu sprawi radość. Najlepiej wieć przerabiać modelel podwójnie, tak byście miały pod ręką wspaniałe prezenty. Życzymy mnóstwa radości podczas pracy.
6,90 zł
Szydełkowe serwetki 3/2017
Dostępne
Wiosna w pełni! - w tym numerze znajdziecie patchworkowy bieżnik, wzory siatkowe i koronkowe serwetki, obrus z tkaniny, do którego doszyto koronkę z pięknym motylem oraz propozycje małych obrusów. Modele, które nadadzą charakter każdemu salonowi i będą zachwycać niejeden sezon.
6,90 zł
Szydełkowe serwetki 2/2017
Dostępne
Bieżniki i serwetki w wesołych kolorach lub w tradycyjnej bieli, serwetki z szydełkową koronką wokół środka z tkaniny, model w technice brugijskiej czy niewielki obrus i patchworkowa serwetka z motywami kwiatowymi - wyraźnie widać, że wiosna zagościła u nas na dobre. A że coraz bliżej Wielkanoć, więc w tym numerze znajdziecie kilka serwetek idealnych do przykrycia koszyczka wielkanocnego.
6,90 zł
Szydełkowe serwetki 1/2017
Dostępne
Zielone, czerwone lub żółte pachnące już wiosną; z motywami kwiatowymi, z filigranowymi gałązkami czy koroneczką albo siatkowe bieżniki w bieli i ecru - te wzory sprawią, że czekanie na wiosnę jest o wiele przyjemniejsze, a wystarczy tylko wziąć szydełko i kordonek, by móc cieszyć oczy ich pięknem we własnym domu.
6,90 zł
Szydełkowe serwetki 6/2016
Ostatnie sztuki w magazynie
Rozegraj świąteczną partię szachów na serwetce z królówką i gońcem, zagraj treflowym asem bez ryzyka przegranej, zrób stroik z czerwonej serwetki z miejscami na świeczki lub ozdób kunsztowną koronką bożonarodzeniowy obrus - tyle już wystarczy, by wyczarować świąteczny wystrój. Aby zaś zatrzymać piękno jesieni, wystarczy zrobić serwetkę, bieżnik czy obrus w kolorze dyniowym - nic lepiej nie kojarzy się z dostatkiem w spiżarni. W tym numerze Szydełkowych Serwetek czeka na was bogactwo wzorów, kształów i kolorów - wybór tego najładniejszego modelu będzie naprawdę trudny!
6,90 zł
Szydełkowe serwetki 5/2016
Dostępne
W numerze serwetki w kształcie kwiatka, owalne bieżniki, komplet na stół z podkładkami i pierścieniami do serwetek w technice siatkowej, poduszki z wzorem liści dębu. Rarytasem numeru są kwadratowy obrus we wzór precelków oraz firanka i bieżnik z motywem dyni. Dla spragnionych jesiennych motywów dekoracyjny muchomorek i podgrzybek w towarzystwie wąskiej plisy.
6,90 zł
Szydełkowe serwetki 3/2016
Dostępne
Małe i duże, kwadratowe, w kształcie rombu, z motywów, szydełkowane jako samodzielny akcent lub w duet do wystroju wnętrza - zawsze piękne serwetki o różnym stopniu skomplikowania wzoru. Jedne z grubszego kordonka, takie w stylu rustykalnym, inne z cieniutkiej nici doskonałej do filigranowych splotów. Prezentujemy modele w tradycyjnej bieli, ale też w kolorach pastelowych i modnych melanżach - wybór tego najładniejszego nalezy do was!
6,90 zł
Szydełkowe serwetki 2/2016
Ostatnie sztuki w magazynie
Kto jeszcze nie zna naszego najnowszego tytułu, ten z pewnością sięgnie po zeszyt z fioletowym bieżnikiem na okładce, który właśnie się ukazał. Trudniejsze oraz łatwe, fantastyczne modele w wiosennych kolorach, szydełkowane nowymi wzorami. Popatrzcie tylko na dobór wzorów i kolorów, połączenia splotów siatkowych oraz koronkowych, kompozycję. Kolejną zaletą zamieszczonych modeli jest to, że ich wykonywanie staje się źródłem relaksu i przyjemności. Promieniste gwiazdy, strzeliste łuki, ażurowe, filigranowe cudeńka, formy geometryczne, kwiaty wplecione w liście i obramowane koronką – bogactwo modeli i wzorów zachwyci każdego szydełkomaniaka.
6,90 zł
Szydełkowe serwetki 1/2016
Dostępne
Ukazuje się właśnie nasz nowy tytuł poświęcony najpiękniejszym szydełkowym serwetkom. Wszystko po to, byście się jak najlepiej przygotowały na spotkanie wiosny i odświeżyły wystrój swoich domów i mieszkań. W zeszycie znajdziecie ogromny wybór kształtów, wzorów i kolorów, który was mile zaskoczy. Są motywy przypominające skrzydła wiatraka, owalne środki, ząbkowane brzegi, trójwymiarowe kwiatki, ażurowe sploty, filetowe środki, delikatne wachlarzowe łuki, ananasowe bordiury, trójwymiarowe pęczki – takich serwetek jeszcze nie widziałyście!
6,90 zł