żyłki addi

Żyłka addi CLICK Lace 150 cm
Dostępne
Żyłka służy do łączenia z drutami lub z szydełkami wykonanymi w systemie click. Za jej pomocą otrzymacie zestawy drutów różnej grubości, połączycie drut i szydełko lub przedłużycie żyłkę szydełka do knookingu, tak by nic nie stawiało granic kreatywności. W op. czerwona żyłka, która po połączeniu z drutami tworzy zestaw dł. 150 cm.
21,00 zł
Żyłka addi CLICK Lace 50 cm
Dostępne
Żyłka służy do łączenia z drutami lub z szydełkami wykonanymi w systemie click. Za jej pomocą otrzymacie zestawy drutów różnej grubości, połączycie drut i szydełko lub przedłużycie żyłkę szydełka do knookingu, tak by nic nie stawiało granic kreatywności. W op. czerwona żyłka, która po połączeniu z drutami tworzy zestaw dł. 50 cm.
21,00 zł
Żyłka addi CLICK Lace 40 cm
Dostępne
Żyłka służy do łączenia z drutami lub z szydełkami wykonanymi w systemie click. Za jej pomocą otrzymacie zestawy drutów różnej grubości, połączycie drut i szydełko lub przedłużycie żyłkę szydełka do knookingu, tak by nic nie stawiało granic kreatywności. W op. czerwona żyłka, która po połączeniu z drutami tworzy zestaw dł. 40 cm.
21,00 zł
ŻYŁKI I ZŁĄCZE ADDI CLICK, 5 SZTUK
Dostępne
Służy do łączenia z drutami lub z szydełkami wykonanymi w systemie click. Za ich pomocą otrzymacie zestawy drutów różnej grubości, połączycie drut i szydełko lub przedłużycie żyłkę szydełka do knookingu, tak by nic nie stawiało granic kreatywności. W opakowaniu złącze i 5 czerwonych żyłek, które po połączeniu z drutami tworzą zestaw o dł. 40, 50, 60, 80 i 100 cm.
87,00 zł
ŻYŁKA ADDI CLICK 150 cm
Dostępne
Żyłka służy do łączenia z drutami lub z szydełkami wykonanymi w systemie click. Za jej pomocą otrzymacie zestawy drutów różnej grubości, połączycie drut i szydełko lub przedłużycie żyłkę szydełka do knookingu, tak by nic nie stawiało granic kreatywności. W op. złota żyłka, która po połączeniu z drutami tworzy zestaw dł. 150 cm.
21,00 zł
ŻYŁKA ADDI CLICK 100 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Żyłka służy do łączenia z drutami lub z szydełkami wykonanymi w systemie click. Za jej pomocą otrzymacie zestawy drutów różnej grubości, połączycie drut i szydełko lub przedłużycie żyłkę szydełka do knookingu, tak by nic nie stawiało granic kreatywności. W op. złota żyłka, która po połączeniu z drutami tworzy zestaw dł. 100 cm.
21,00 zł
ŻYŁKA ADDI CLICK 80 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Żyłka służy do łączenia z drutami lub z szydełkami wykonanymi w systemie click. Za jej pomocą otrzymacie zestawy drutów różnej grubości, połączycie drut i szydełko lub przedłużycie żyłkę szydełka do knookingu, tak by nic nie stawiało granic kreatywności. W op. złota żyłka, która po połączeniu z drutami tworzy zestaw dł. 80 cm.
21,00 zł
ŻYŁKA ADDI CLICK 60 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Żyłka służy do łączenia z drutami lub z szydełkami wykonanymi w systemie click. Za jej pomocą otrzymacie zestawy drutów różnej grubości, połączycie drut i szydełko lub przedłużycie żyłkę szydełka do knookingu, tak by nic nie stawiało granic kreatywności. W op. złota żyłka, która po połączeniu z drutami tworzy zestaw dł. 60 cm.
21,00 zł
Złącza CLICK do żyłek
Ostatnie sztuki w magazynie
Metalowe złącza do łączenia żyłek ADDi. W opakowaniu: 2 sztuki. Długość złącza:8,5 cm
21,50 zł
ŻYŁKI I ZŁĄCZE ADDI CLICK, 3 SZTUKI
Ostatnie sztuki w magazynie
Służy do łączenia z drutami lub z szydełkami wykonanymi w systemie click. Za ich pomocą otrzymacie zestawy drutów różnej grubości, połączycie drut i szydełko lub przedłużycie żyłkę szydełka do knookingu, tak by nic nie stawiało granic kreatywności. W opakowaniu złącze i 3 złote żyłki, które po połączeniu z drutami tworzą zestaw o dł. 60, 80 i 100 cm.
78,00 zł