addi bambusowe proste

Szydełko bambusowe Addi nr 9
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko bambusowe lekkie. Szydełko dł. 15 cm, wykonane z najlepszego japońskiego bambusa. Naturalny surowiec, supergładka powierzchnia i miękko zaokrąglony haczyk – te walory docenią panie, które dużo szydełkują. Polecane dla osób z alergią na nikiel. Numer 9. Wyprodukowano w Niemczech.
27,00 zł
Szydełko bambusowe Addi nr 8
Dostępne
Szydełko bambusowe lekkie. Szydełko dł. 15 cm, wykonane z najlepszego japońskiego bambusa. Naturalny surowiec, supergładka powierzchnia i miękko zaokrąglony haczyk – te walory docenią panie, które dużo szydełkują. Polecane dla osób z alergią na nikiel. Numer 8. Wyprodukowano w Niemczech.
21,50 zł
Szydełko bambusowe Addi nr 7
Dostępne
Szydełko bambusowe lekkie. Szydełko dł. 15 cm, wykonane z najlepszego japońskiego bambusa. Naturalny surowiec, supergładka powierzchnia i miękko zaokrąglony haczyk – te walory docenią panie, które dużo szydełkują. Polecane dla osób z alergią na nikiel. Numer 7. Wyprodukowano w Niemczech.
20,50 zł
Szydełko bambusowe Addi nr 12
Dostępne
Szydełko bambusowe lekkie. Szydełko dł. 15 cm, wykonane z najlepszego japońskiego bambusa. Naturalny surowiec, supergładka powierzchnia i miękko zaokrąglony haczyk – te walory docenią panie, które dużo szydełkują. Polecane dla osób z alergią na nikiel. Numer 12. Wyprodukowano w Niemczech.
28,50 zł
Szydełko bambusowe Addi nr 10
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko bambusowe lekkie. Szydełko dł. 15 cm, wykonane z najlepszego japońskiego bambusa. Naturalny surowiec, supergładka powierzchnia i miękko zaokrąglony haczyk – te walory docenią panie, które dużo szydełkują. Polecane dla osób z alergią na nikiel. Numer 10. Wyprodukowano w Niemczech.
28,50 zł