Młynki, krosna, przyrządy

Przyrząd do obciągania guzików o śred. 11-29 mm
Dostępne
Plastikowy przyrząd do obciągania guzików materiałem. Przystosowany do pięciu rozmiarów guzików o średnicy: 11, 15, 19, 23, 29 mm.
Na opakowaniu umieszczono szablony umożliwiające docięcie odpowiedniej wielkości tkaniny do każdego wymiaru obciąganych guzików.
Guziki dostępne w naszej ofercie.
15,00 zł
Młynek dziewiarski Maxi Prym
Dostępne
Młynek dziewiarski do szybkiego dziergania szalików, czapek i innych robótek wykonanych z włóczek. W zestawie: A: młynek, B: korbka, C: przełącznik trybu, D: prowadnica nitki, E: napinacz nitki, F: uchwyt, G: igła, H: stopki Składanie młynka: Zamocować stopki (rys. 1), uchwyt (rys. 2) i napinacz nici (rys. 3a i 3b). W celu usunięcia znajdującej się na młynku robótki testowej: wyjąć nitkę z prowadnicy i obracać korbką stale w jednym kierunku. Przy każdym opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja obsługi młynka.Plastikowy przyrząd do automatycznego, szybkiego wykonywania dzianin w formie rękawa o szerokości 44 oczek. Szczególnie przydatny do robienia czapek i szalików. Na młynku można zrobić rulon o średnicy 33 cm lub powierzchnię płaską o szerokości 43 cm.Do wykonania czapki zalecamy przerabianie powierzchni płaskiej na odpowiedniej liczbie oczek i po zakończeniu robótki zszycie brzegów bocznych. W robótce przerabianej na płasko można zmieniać liczbę oczek. Jeżeli przerabiamy w okrążeniach otrzymamy rulon o średnicy 33 cm. Wymiary młynka to: średnica zewnętrzna 32 cm (bez korbki), wysokość bez nóżek i uchwytów 11 cm.
270,00 zł
Młynek dziewiarski Midi Prym
Dostępne
Młynek dziewiarski Midi firmy PRYM służy do szybkiego dziergania.  Wykonami nim dzianiny w formie: rękawów, czapeczek  lub płaskich szalików o szer. 12 cm.W zestawie: A: młynek, B: korbka, C: przełącznik trybu, D: prowadnica nitki, E: napinacz nitki, F: uchwyt, G: pokrywa, H: igła. W każdym opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja obsługi młynka.Szerokość robótki w rzędach wynosi 12 cm. Obwód robótki przerabianej w okrążeniach to 20 cm, średnica max 6 cm. Do młynka nadają się niemal wszystkie włóczki używane do robótek ręcznych, odpowiednie dla grubości drutów 2-6, z wyjątkiem włóczek fantazyjnych. Napięcie nitki należy za każdym razem dostosować do rodzaju włóczki.Wymiary młynka to: średnica zewnętrzna 17 cm (bez korbki), wysokość 25 cm bez uchwytu.
179,90 zł
Komplet obręczy do dziergania
Dostępne
Zestaw obręczy dziewiarskich do szybkiego wykonywania dzianin bez drutów.Składa się z 4 obręczy o średnicy: 13,5, 18, 23 i 28 cm, igły do szycia oraz haczyka dziewiarskiego.Obręcze służą do łatwego i szybkiego dziergania czapek, getrów i szali.
94,99 zł
Krosno dziewiarskie Loom Mini kwadratowe
Dostępne
Krosno dziewiarskie Mini Loom firmy PRYM. Krosno pozwala na łatwe tkanie i plecenie robótek, takich jak: szale, pledy, poduszki, koce, torby itd. Drewniana podstawa krosna z otworami na kołki ma wymiary 18 x 18 cm. Ruchome kołki pozwalają na uzyskanie różnych ustawień, dzieki czemu możemy dostosować wielkość. Maksymalna wielkość 14 x 14 cm. Na krośnie można użyć włóczki lub przędzy o dowolnej grubości. Zestaw zawiera:- drewnianą podstawę z otworami- drewniane kołki - igła - instrukcję wykonywania robótekInstrukcję w formie filmu można obejrzeć na youtube.com Loom Maxi
59,90 zł
Krosno dziewiarskie Loom Maxi prostokątne
Dostępne
Krosno dziewiarskie Maxi Loom firmy PRYM. Krosno pozwala na łatwe tkanie i plecenie robótek, takich jak: szale, pledy, poduszki, koce, torby itd. Drewniana podstawa krosna z otworami ma wymiary 48 x 14 cm. Ruchome kołki pozwalają na uzyskanie różnych ustawień (11 cm x 22 do 46 cm), dzieki czemu możemy dostosować wielkość robótek do swoich potrzeb. Na krośnie można użyć włóczki lub przędzy o dowolnej grubości. Zestaw zawiera:- drewnianą podstawę z otworami- drewniane kołki - igła - instrukcję wykonywania robótekInstrukcję w formie filmu można obejrzeć na youtube.com Loom Maxi
85,90 zł
Krosno dziewiarskie Loom Maxi kwadratowe
Dostępne
Krosno dziewiarskie Maxi Loom firmy PRYM. Krosno pozwala na łatwe tkanie i plecenie robótek, takich jak: szale, pledy, poduszki, koce, torby itd. Drewniana podstawa krosna z otworami na kołki ma wymiary 29 x 29 cm. Ruchome kołki pozwalają na uzyskanie różnych ustawień, dzieki czemu możemy dostosować wielkość (od 14 x 14 cm do 25 x 25 cm) robótek do swoich potrzeb.Na krośnie można użyć włóczki lub przędzy o dowolnej grubości.Zestaw zawiera:- drewnianą podstawę z otworami- drewniane kołki- igła- instrukcję wykonywania robótek
85,90 zł
Przyrząd do robienia plecionych kwiatów
Dostępne
Przyrząd do pętelkowych kwiatków pozwoli na wykonanie ozdób w czterech wielkościach. Kwiatki mogą przystrajać ręcznie wykonane kartki i zaproszenia, a także mogą posłużyć za element zdobiący ubranie. Razem z nami zrobisz gwiazdki na choinkę. Do każdego zestawu dołączamy instrukcję wykonania różnych gwiazdek, przy wykorzystaniu przyrządu do pętelkowania. 
45,90 zł
Przyrząd do robienia pomponów
Dostępne
Przyrząd do robienia pomponów pozwoli na wykonanie ich w czterech wielkościach: śr. 9 cm, 5,5 cm, 4,5 cm, 3,3 cm. Pompony mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki. Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. 
28,90 zł
Plastikowy młynek do wykonywania sznurków z włóczki
Dostępne
Plastikowy młynek do wykonywania sznurków z włóczki. Sznurki mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki.
Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. Obejrzyj film.
77,90 zł
Widełki uniwersalne do włóczki
Dostępne
Widełki uniwersalne do włóczki z regulowaną szerokością od 2-10 cm wykonane z powlekanego aluminium.Kurs podstawowy Ustawić wymaganą szerokość widełek, wstawiając widełki w odpowiednie otwory mostków. 1. Na końcu nitki zawiązać pętelkę jak przy rozpoczęciu szydełkowania. Zdjąć dolny mostek widełek i nałożyć pętelkę na prawe widełki. Nałożyć mostek. 2. Ułożyć nitkę z tyłu i owinąć wokół lewej strony widełek, przez co widełki siatki kierują się od prawej do lewej. 3. Wkłuć szydełko przez pętelkę, która znajduje się obecnie po lewej. Narzucić nitkę i przeciągnąć przez pętelkę, zrobić o. łańc. 4. Wkłuwać szydełko haczykiem do dołu, prostopadle i przeciągać przez widełki siatki. Obrócić widełki od prawej do lewej do siebie, przez co włóczka owinie się wokół widełek. Zrobić o. ścisłe w leżącej z przodu nitce lewej pętelki. Ten krok powtarzać, aż osiągnie się wymaganą liczbę pętelek. Rada Gdy nie mieści się już więcej pętelek na widełkach, należy je ściągnąć i mocno zrolować. Zabezpieczyć i umocować gumką do dolnego mostku.Modele z zastosowaniem widełek znajda Państwo w naszych gazetach. Oto tytuły: Mała Diana 3/2014, Mała Diana 11/2011 (kolekcja sylwestrowa), Mała Diana 2/2008 - model 13, Szydełkowanie 6/2010 - modele 116, 120, Mała Diana 3/2008 - model 5, Mała Diana 4/2008 - model 7, Mała Diana 1/2007 - model 5, Mała Diana Extra 5/2009 - model 3. Gorąco polecamy ! 
24,90 zł
Przyrząd do dziergania skarpet, getrów, mitenek rozmiar S
Dostępne
Pozwala na łatwe wykonanie skarpet bez nauki robienia na drutach. Zapewnia ekonomiczne wykorzystanie włóczki oraz efektowny równy splot. Można używać włóczki o grubości odpowiedniej dla drutów nr 2,5 do 5. Rozmiar stopy: S – 20-31Do każdego opakowania jest dołączona instrukcja.
52,60 zł
Haczyk dziewiarski
Dostępne
Haczyk dziewiarski do przekładania oczek przy wykonywaniu dzianin na obręczach dziewiarskich.
9,60 zł
Młynek dziewiarski Addi-Express z 22 igłami
Dostępne
Jeszcze nigdy wykonanie dzianiny nie było tak łatwe! Wystarczy nałożyć nitkę na haczyki i pokręcić korbką! Nawet ci, którzy nie umieją dziergać, już po kilku minutach będą się cieszyć ze swoich robótek: szalików, kominów, czapek, getrów, poduszek, patchworkowych swetrów i kamizelek. Addi Express jest wyposażony w praktyczny prowadnik i licznik rzędów. Na 22 igłach powstaje dzianina rulon o obwodzie ok. 10-15 cm lub dzianina płaska w rządkach o szer. 15-20 cm. Można przerabiać prawie wszystkimi włóczkami, ale zalecane są te dla grubości drutów 3,5-8.
Zestaw zawiera:
- młynek- napinacz nici,- licznik rzędów,- przełącznik trybu pracy,- zapasowe igły,- śruby mocujące do stołu,- nóżki.
W opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi urządzenia w języku polskim oraz instrukacja z obrazkami w języku angielskim, niemieckim i francuskim.
Wyprodukowano w Niemczech.
350,00 zł
Młynek dziewiarski Addi-Express - Stoper do młynka
Ostatnie sztuki w magazynie
Zarówno  do urządzeń Addi-Express i Addi-Ekspress Kingsize. Po założeniu 2 stoperów na haczyki w wybranych miejscach na urządzeniu otrzymamy dzianinę o szerokości dostosowanej do indywidualnych potrzeb. 
29,60 zł
Młynek dziewiarski Addi-Express Kingsize z 46 igłami
Dostępne
Większa średnica daje więcej możliwości. Kingsize mocuje się do stołu, aby nie mógł się przesuwać, następnie zakłada się włóczkę odpowiednią dla drutów o numerach 3 do 8! 46 igieł pozwala zrobić dzianinę okrągłą o obwodzie 35 cm lub robótkę płaską o szer. 45 cm. Addi Express jest wyposażony w praktyczny prowadnik, ma udoskonalony licznik rzędów. Można przerabiać prawie wszystkimi włóczkami, ale zalecane są te dla grubości drutów 3,5-8.Zestaw zawier:- młynek,- prowadnik,- zapasowe igły,- licznik rzędów,- plastikowa igła,- śruby mocujące do stołu,- przełącznik trybu pracy.  W opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi urządzenia w języku polskim oraz instrukacja z obrazkami w języku angielskim, niemieckim i francuskim.Niezawodna jakość! Wyprodukowano w Niemczech.
720,00 zł
Przyrząd do minipomponów
Dostępne
Dzięki plastikowemu urządzeniu z serii "Prym LOVE" możesz samodzielnie wykonać kolorowe pompony.
Własnoręcznie zrobione pomponiki ozdobią odzież dziecięcą, szaliki, czapki, wisiorki czy przedmioty wystroju domu, taki jak: poduszki czy dywany. 
Przyrząd pozwala na wykonanie sześciu lub ośmiu minipomponów jednocześnie, w dwóch rozmiarch do wyboru: do wyboru 6 x Ø 3 cm i 8 x Ø 2 cm
Dołączona instrukcja.
31,90 zł