Młynki, krosna, przyrządy

Przyrząd do obciągania guzików o śred. 11-29 mm
Dostępne
Plastikowy przyrząd do obciągania guzików materiałem. Przystosowany do pięciu rozmiarów guzików o średnicy: 11, 15, 19, 23, 29 mm.
Na opakowaniu umieszczono szablony umożliwiające docięcie odpowiedniej wielkości tkaniny do każdego wymiaru obciąganych guzików.
Guziki dostępne w naszej ofercie.
15,00 zł
Młynek dziewiarski Maxi Prym
Ostatnie sztuki w magazynie
Młynek dziewiarski do szybkiego dziergania szalików, czapek i innych robótek wykonanych z włóczek. W zestawie: A: młynek, B: korbka, C: przełącznik trybu, D: prowadnica nitki, E: napinacz nitki, F: uchwyt, G: igła, H: stopki Składanie młynka: Zamocować stopki (rys. 1), uchwyt (rys. 2) i napinacz nici (rys. 3a i 3b). W celu usunięcia znajdującej się na młynku robótki testowej: wyjąć nitkę z prowadnicy i obracać korbką stale w jednym kierunku. Przy każdym opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja obsługi młynka.Plastikowy przyrząd do automatycznego, szybkiego wykonywania dzianin w formie rękawa o szerokości 44 oczek. Szczególnie przydatny do robienia czapek i szalików. Na młynku można zrobić rulon o średnicy 33 cm lub powierzchnię płaską o szerokości 43 cm.Do wykonania czapki zalecamy przerabianie powierzchni płaskiej na odpowiedniej liczbie oczek i po zakończeniu robótki zszycie brzegów bocznych. W robótce przerabianej na płasko można zmieniać liczbę oczek. Jeżeli przerabiamy w okrążeniach otrzymamy rulon o średnicy 33 cm. Wymiary młynka to: średnica zewnętrzna 32 cm (bez korbki), wysokość bez nóżek i uchwytów 11 cm.
270,00 zł
Młynek dziewiarski Midi Prym
Ostatnie sztuki w magazynie
Młynek dziewiarski Midi firmy PRYM służy do szybkiego dziergania.  Wykonami nim dzianiny w formie: rękawów, czapeczek  lub płaskich szalików o szer. 12 cm.W zestawie: A: młynek, B: korbka, C: przełącznik trybu, D: prowadnica nitki, E: napinacz nitki, F: uchwyt, G: pokrywa, H: igła. W każdym opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja obsługi młynka.Szerokość robótki w rzędach wynosi 12 cm. Obwód robótki przerabianej w okrążeniach to 20 cm, średnica max 6 cm. Do młynka nadają się niemal wszystkie włóczki używane do robótek ręcznych, odpowiednie dla grubości drutów 2-6, z wyjątkiem włóczek fantazyjnych. Napięcie nitki należy za każdym razem dostosować do rodzaju włóczki.Wymiary młynka to: średnica zewnętrzna 17 cm (bez korbki), wysokość 25 cm bez uchwytu.
179,90 zł
Przyrząd do robienia plecionych kwiatów
Dostępne
Przyrząd do pętelkowych kwiatków pozwoli na wykonanie ozdób w czterech wielkościach. Kwiatki mogą przystrajać ręcznie wykonane kartki i zaproszenia, a także mogą posłużyć za element zdobiący ubranie. Razem z nami zrobisz gwiazdki na choinkę. Do każdego zestawu dołączamy instrukcję wykonania różnych gwiazdek, przy wykorzystaniu przyrządu do pętelkowania. 
45,90 zł
Przyrząd do robienia pomponów
Ostatnie sztuki w magazynie
Przyrząd do robienia pomponów pozwoli na wykonanie ich w czterech wielkościach: śr. 9 cm, 5,5 cm, 4,5 cm, 3,3 cm. Pompony mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki. Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. 
28,90 zł
Plastikowy młynek do wykonywania sznurków z włóczki
Ostatnie sztuki w magazynie
Plastikowy młynek do wykonywania sznurków z włóczki. Sznurki mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki.
Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. Obejrzyj film.
77,90 zł
Widełki uniwersalne do włóczki
Dostępne
Widełki uniwersalne do włóczki z regulowaną szerokością od 2-10 cm wykonane z powlekanego aluminium.Kurs podstawowy Ustawić wymaganą szerokość widełek, wstawiając widełki w odpowiednie otwory mostków. 1. Na końcu nitki zawiązać pętelkę jak przy rozpoczęciu szydełkowania. Zdjąć dolny mostek widełek i nałożyć pętelkę na prawe widełki. Nałożyć mostek. 2. Ułożyć nitkę z tyłu i owinąć wokół lewej strony widełek, przez co widełki siatki kierują się od prawej do lewej. 3. Wkłuć szydełko przez pętelkę, która znajduje się obecnie po lewej. Narzucić nitkę i przeciągnąć przez pętelkę, zrobić o. łańc. 4. Wkłuwać szydełko haczykiem do dołu, prostopadle i przeciągać przez widełki siatki. Obrócić widełki od prawej do lewej do siebie, przez co włóczka owinie się wokół widełek. Zrobić o. ścisłe w leżącej z przodu nitce lewej pętelki. Ten krok powtarzać, aż osiągnie się wymaganą liczbę pętelek. Rada Gdy nie mieści się już więcej pętelek na widełkach, należy je ściągnąć i mocno zrolować. Zabezpieczyć i umocować gumką do dolnego mostku.Modele z zastosowaniem widełek znajda Państwo w naszych gazetach. Oto tytuły: Mała Diana 3/2014, Mała Diana 11/2011 (kolekcja sylwestrowa), Mała Diana 2/2008 - model 13, Szydełkowanie 6/2010 - modele 116, 120, Mała Diana 3/2008 - model 5, Mała Diana 4/2008 - model 7, Mała Diana 1/2007 - model 5, Mała Diana Extra 5/2009 - model 3. Gorąco polecamy ! 
24,90 zł
Młynek dziewiarski Addi-Express Kingsize z 46 igłami
Dostępne
Większa średnica daje więcej możliwości. Kingsize mocuje się do stołu, aby nie mógł się przesuwać, następnie zakłada się włóczkę odpowiednią dla drutów o numerach 3 do 8! 46 igieł pozwala zrobić dzianinę okrągłą o obwodzie 35 cm lub robótkę płaską o szer. 45 cm. Addi Express jest wyposażony w praktyczny prowadnik, ma udoskonalony licznik rzędów. Można przerabiać prawie wszystkimi włóczkami, ale zalecane są te dla grubości drutów 3,5-8.Zestaw zawier:- młynek,- prowadnik,- zapasowe igły,- licznik rzędów,- plastikowa igła,- śruby mocujące do stołu,- przełącznik trybu pracy.  W opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi urządzenia w języku polskim oraz instrukacja z obrazkami w języku angielskim, niemieckim i francuskim.Niezawodna jakość! Wyprodukowano w Niemczech.
720,00 zł
Przyrząd do minipomponów
Dostępne
Dzięki plastikowemu urządzeniu z serii "Prym LOVE" możesz samodzielnie wykonać kolorowe pompony.
Własnoręcznie zrobione pomponiki ozdobią odzież dziecięcą, szaliki, czapki, wisiorki czy przedmioty wystroju domu, taki jak: poduszki czy dywany. 
Przyrząd pozwala na wykonanie sześciu lub ośmiu minipomponów jednocześnie, w dwóch rozmiarch do wyboru: do wyboru 6 x Ø 3 cm i 8 x Ø 2 cm
Dołączona instrukcja.
31,90 zł
Przyrząd do robienia frędzli (chwostów)
Dostępne
Plastikowy przyrząd ułatwia tworzenie frędzli (chwostów) w 3 różnych rozmiarach.Przy jego pomocy stworzysz: kolczyki, naszyjniki, obramowania lub ozdoby na poduszki - nadadzą każdemu ulubionemu elementowi indywidualny akcent. Do każdego opakowania dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. 1 narzędzie dla 3 różnych rozmiarów: 10 cm, 7,5 cm i 5 cm 
31,90 zł
Przyrząd do robienia pomponów LOVE
Dostępne
Przyrząd do robienia pomponów pozwoli na wykonanie ich w trzech wielkościach: śr. 9 cm, 5 cm, 3,3 cm. Pompony mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki.Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. 
31,90 zł
Laleczka dziewiarska Mini do plecenia sznurków 4 bolce
Ostatnie sztuki w magazynie
Laleczka dziewiarska do wyplatania sznurków firmy Prym. Akrylowa laleczka z niklowanymi 4 bolcami i plastikowym sztyftem do przeplatania. Rączka o wymiarach 10 cm x 2,8 cm x 2,8 cm.
22,90 zł