Młynki, krosna, przyrządy

Przyrząd do obciągania guzików o śred. 11-29 mm
Dostępne
Plastikowy przyrząd do obciągania guzików materiałem. Przystosowany do pięciu rozmiarów guzików o średnicy: 11, 15, 19, 23, 29 mm.
Na opakowaniu umieszczono szablony umożliwiające docięcie odpowiedniej wielkości tkaniny do każdego wymiaru obciąganych guzików.
Guziki dostępne w naszej ofercie.
15,00 zł
Przyrząd do robienia pomponów
Ostatnie sztuki w magazynie
Przyrząd do robienia pomponów pozwoli na wykonanie ich w czterech wielkościach: śr. 9 cm, 5,5 cm, 4,5 cm, 3,3 cm. Pompony mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki. Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. 
28,90 zł
Plastikowy młynek do wykonywania sznurków z włóczki
Ostatnie sztuki w magazynie
Plastikowy młynek do wykonywania sznurków z włóczki. Sznurki mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki.
Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. Obejrzyj film.
77,90 zł
Widełki uniwersalne do włóczki
Dostępne
Widełki uniwersalne do włóczki z regulowaną szerokością od 2-10 cm wykonane z powlekanego aluminium.Kurs podstawowy Ustawić wymaganą szerokość widełek, wstawiając widełki w odpowiednie otwory mostków. 1. Na końcu nitki zawiązać pętelkę jak przy rozpoczęciu szydełkowania. Zdjąć dolny mostek widełek i nałożyć pętelkę na prawe widełki. Nałożyć mostek. 2. Ułożyć nitkę z tyłu i owinąć wokół lewej strony widełek, przez co widełki siatki kierują się od prawej do lewej. 3. Wkłuć szydełko przez pętelkę, która znajduje się obecnie po lewej. Narzucić nitkę i przeciągnąć przez pętelkę, zrobić o. łańc. 4. Wkłuwać szydełko haczykiem do dołu, prostopadle i przeciągać przez widełki siatki. Obrócić widełki od prawej do lewej do siebie, przez co włóczka owinie się wokół widełek. Zrobić o. ścisłe w leżącej z przodu nitce lewej pętelki. Ten krok powtarzać, aż osiągnie się wymaganą liczbę pętelek. Rada Gdy nie mieści się już więcej pętelek na widełkach, należy je ściągnąć i mocno zrolować. Zabezpieczyć i umocować gumką do dolnego mostku.Modele z zastosowaniem widełek znajda Państwo w naszych gazetach. Oto tytuły: Mała Diana 3/2014, Mała Diana 11/2011 (kolekcja sylwestrowa), Mała Diana 2/2008 - model 13, Szydełkowanie 6/2010 - modele 116, 120, Mała Diana 3/2008 - model 5, Mała Diana 4/2008 - model 7, Mała Diana 1/2007 - model 5, Mała Diana Extra 5/2009 - model 3. Gorąco polecamy ! 
24,90 zł
Młynek dziewiarski Addi-Express Kingsize z 46 igłami
Dostępne
Większa średnica daje więcej możliwości. Kingsize mocuje się do stołu, aby nie mógł się przesuwać, następnie zakłada się włóczkę odpowiednią dla drutów o numerach 3 do 8! 46 igieł pozwala zrobić dzianinę okrągłą o obwodzie 35 cm lub robótkę płaską o szer. 45 cm. Addi Express jest wyposażony w praktyczny prowadnik, ma udoskonalony licznik rzędów. Można przerabiać prawie wszystkimi włóczkami, ale zalecane są te dla grubości drutów 3,5-8.Zestaw zawier:- młynek,- prowadnik,- zapasowe igły,- licznik rzędów,- plastikowa igła,- śruby mocujące do stołu,- przełącznik trybu pracy.  W opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi urządzenia w języku polskim oraz instrukacja z obrazkami w języku angielskim, niemieckim i francuskim.Niezawodna jakość! Wyprodukowano w Niemczech.
720,00 zł
Przyrząd do minipomponów
Dostępne
Dzięki plastikowemu urządzeniu z serii "Prym LOVE" możesz samodzielnie wykonać kolorowe pompony.
Własnoręcznie zrobione pomponiki ozdobią odzież dziecięcą, szaliki, czapki, wisiorki czy przedmioty wystroju domu, taki jak: poduszki czy dywany. 
Przyrząd pozwala na wykonanie sześciu lub ośmiu minipomponów jednocześnie, w dwóch rozmiarch do wyboru: do wyboru 6 x Ø 3 cm i 8 x Ø 2 cm
Dołączona instrukcja.
31,90 zł
Przyrząd do robienia frędzli (chwostów)
Dostępne
Plastikowy przyrząd ułatwia tworzenie frędzli (chwostów) w 3 różnych rozmiarach.Przy jego pomocy stworzysz: kolczyki, naszyjniki, obramowania lub ozdoby na poduszki - nadadzą każdemu ulubionemu elementowi indywidualny akcent. Do każdego opakowania dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. 1 narzędzie dla 3 różnych rozmiarów: 10 cm, 7,5 cm i 5 cm 
28,90 zł
Przyrząd do robienia pomponów LOVE
Dostępne
Przyrząd do robienia pomponów pozwoli na wykonanie ich w trzech wielkościach: śr. 9 cm, 5 cm, 3,3 cm. Pompony mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki.Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. 
31,90 zł
Ergonomiczny młynek do wykonywania sznurków
Obecnie brak na stanie
Młynek dziewiarski Comfort Twist do wykonywania sznurków z włóczki.Nawlecz wełnę i rozpocznij nawijanie: ergonomiczna obsługa sprawia, że ​​dzianie jest czystą przyjemnością. Młynek można przymocować do stołu - zapewnia to komfort pracy podczas dziania. Rękojeść młynka może być obracana w obu kierunkach. Jednak po wybraniu kierunku musisz nadal obracać się w tym samym kierunku, by uniknąć splątania nitki. Metalowy obciążnik do sznurka jest łatwo montowany do jego podstawy, co ułatwia jego przechowywanie i transport. Dołączona instrukcja obrazkowa.Sznurki mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki.
Gwiazda dziewiarska do plecenia sznurków z grubej przędzy
Ostatnie sztuki w magazynie
Drewniany przyrząd do wykonywania sznurów kumihimo z 7 nitek. Wymiary gwiazdy  95 x 95 x 15 mm, nacięcia szer. 4 mm pozwalające na wykonywanie sznurków z grubej przędzy. Sznurki mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki.Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu.
31,90 zł
Laleczka dziewiarska Mini do plecenia sznurków 4 bolce
Ostatnie sztuki w magazynie
Laleczka dziewiarska do wyplatania sznurków firmy Prym. Akrylowa laleczka z niklowanymi 4 bolcami i plastikowym sztyftem do przeplatania. Rączka o wymiarach 10 cm x 2,8 cm x 2,8 cm.
22,90 zł