Akcesoria do haftu

ORGANIZER NA NICI
Dostępne
Organizer na nici niezbędny przy haftowaniu. Poszczególne muliny (50 kolorów) opisuje się znakami graficznymi z haftowanego schematu. Do organizera dołączonych jest 10 tekturek do opisywania kolorów. Każdą z nitek owijamy wokół bolca.
52,90 zł
ORGANIZER IGIEŁ PRZY HAFCIE
Dostępne
Pomocnik na igły niezbędny przy haftowaniu. Poszczególne muliny (50 kolorów) opisuje się znakami graficznymi z haftowanego schematu. Do organizera dołączonych jest 10 tekturek do opisywania kolorów.
46,90 zł
NOŻYCZKI DO HAFTU Bociany 11,5 cm złote
Ostatnie sztuki w magazynie
Złote nożyczki do haftu.
Drobne ostrza nożyczek pozwalają na precyzyjne cięcie. Idealne do haftów ażurowych, richelieu, hardanger lub mereżki. 
Wykonane ze stali nierdzewnej ze złotymi ozdobnymi uchwytami.
Długość całkowita 11,5 cm.
28,50 zł
Nożyczki do haftu 10,5 cm srebrne
Ostatnie sztuki w magazynie
Proste ostrza nożyczek pozwalają na precyzyjne cięcie. Idealne do haftów ażurowych, richelieu, hardanger lub mereżki. 
Wykonane ze stali z niklowanej stali węglowej.Długość całkowita 10,5 cm.Producent: Premax Włochy
24,00 zł
NOŻYCZKI DO HAFTU 9 cm złote
Ostatnie sztuki w magazynie
Złote nożyczki do haftu ze stali węglowej (Carbon), ze złotymi ozdobnymi uchwytami.
Drobne ostrza nożyczek pozwalają na precyzyjne cięcie. Idealne do haftów ażurowych, richelieu, hardanger lub mereżki. 
Długość całkowita 9 cm.
Wyprodukowano we Włoszech.
26,90 zł
NOŻYCZKI DO HAFTU Bociany 9 cm złote
Dostępne
Złote nożyczki do haftu. Drobne ostrza nożyczek pozwalają na precyzyjne cięcie. Idealne do haftów ażurowych, richelieu, hardanger lub mereżki.  Wykonane ze stali nierdzewnej ze złotymi ozdobnymi uchwytami. Długość całkowita 9 cm.
26,90 zł
Obcinaczka do nitek 10,5 cm
Dostępne
Nożyczki do obcinania nitek. Niezbędne podczas haftowania, szydełkowania, czy robienia dekoracji z frywolitek. Umożliwia wygodne nacinanie naddatków (zapasów) na szwy podczas szycia ubrań.Długość nożyczek: 10,5 cm Długość ostrzy: 3,3 cm
4,90 zł
Igła do haftowania Punch Needle 5 mm
Ostatnie sztuki w magazynie
Igła Punch Needle, tzw. igła tkacka, do haftu wypełniającego, np. płaskiego, gobelinowego, np. pętelkowego, i wielu innych. Pozwala na  wykonywanie haftów grubszymi nićmi, przędzą lub wełną. Grubość wełny należy tak dobrać, aby swobodnie mogła przesuwać się przez igłę. Wystarczy przebić tkaninę igłą, podciągnąć i powtarzać kroki. Łatwo dostosujesz długość ściegów, a to pomoże uwidocznić „puszystości” przyszłej pracy. Dostępne są cztery pozycje (A, B, C, D), które można ustawić na żądaną długość.
36,90 zł
Przekłuwacz do tkanin
Dostępne
Przekłuwacz do dziurek różnej wielkości z plastikową rączką. Posiada nasadkę w celu uniknięcia skaleczenia. Pozwala na bardzo wygodne i dokładne wykonywanie otworów o śr. 1 – 4 mm.
14,90 zł
Osłonki na palce turkusowe
Dostępne
Zestaw 2 silikonowych osłonek na palce ułatwiających ręczne szycie, pikowanie i haftowanie na grubych lub twardych tkaninach. Osłonki ułatwiają trzymanie i przeciąganie igły, która się nie ślizga w palcach podczas szycia. Posiadają otwory dla wentylacji i nacięcia na długie paznokcie.Opakowanie: 2 osłonki w kolorze różowym  w rozmiarze M + L.
18,90 zł
Poduszka do igieł i szpilek na rękę
Dostępne
Poduszka z granatowego materiału w kształcie koła z białą plastikową bransoletką na rękę. Średnica koła na szpilki i igły 5 cm.
23,90 zł
Nowy
Zestaw igieł do haftowania Punch Needle
Dostępne
Igła Punch Needle, tzw. igła tkacka, do haftu wypełniającego, np. płaskiego, gobelinowego, np. pętelkowego, i wielu innych. Pozwala na proste wykonywanie haftów różnymi rodzajami nici, przędzy lub wełny. Grubość nici należy tak dobrać, aby swobodnie mogła przesuwać się przez igłę. Za pomocą igieł można wykonywać pętelki różnej długości.

44,30 zł
Naparstek ergonomiczny XL
Dostępne
Naparstek z miękkiego elastycznego plastiku z otworami po obu stronach zapewniającymi wentylację. Nie zawiera metalu, może być używany przez alergików.Końcówka wykonana z twardego plastiku o specjalnej konstrukcji, eliminuje ślizganie się igły podczas szycia zapewniając wysoki komfort pracy.Seria ERGONOMIC to przyrządy o najwyższej jakości dla hobbystów i profesjonalistów.Rozmiar XL - średnica 20 mm
Film instruktażowy
18,00 zł
Naparstek ergonomiczny L
Dostępne
Naparstek z miękkiego elastycznego plastiku z otworami po obu stronach zapewniającymi wentylację. Nie zawiera metalu, może być używany przez alergików.Końcówka wykonana z twardego plastiku o specjalnej konstrukcji, eliminuje ślizganie się igły podczas szycia zapewniając wysoki komfort pracy.Seria ERGONOMIC to przyrządy o najwyższej jakości dla hobbystów i profesjonalistów.Rozmiar L - średnica 18 mm
Film instruktażowy
18,00 zł
Naparstek ergonomiczny S
Dostępne
Naparstek z miękkiego elastycznego plastiku z otworami po obu stronach zapewniającymi wentylację. Nie zawiera metalu, może być używany przez alergików.Końcówka wykonana z twardego plastiku o specjalnej konstrukcji, eliminuje ślizganie się igły podczas szycia zapewniając wysoki komfort pracy.Seria ERGONOMIC to przyrządy o najwyższej jakości dla hobbystów i profesjonalistów.Rozmiar S - średnica 14 mm
Film instruktażowy
18,00 zł