Inne

Nawlekacz do igieł 2 szt.
Dostępne
Nawlekacz do igieł. Ułatwia nawlekanie nici, muliny i wełny.
Ilość: 2 szt.
3,70 zł
Plastikowy naparstek
Dostępne
Plastikowy naparstek rozdzielający 4 kolory wełny przy wrabianiu kolorowych wzorów na drutach. Naparstek w kolorze granatowym.
14,00 zł
Metalowy naparstek
Dostępne
Metalowy naparstek rozdzielający 2 kolory
wełny przy wrabianiu kolorowych wzorów na drutach.
13,60 zł
Znaczniki oczek 21 szt.
Dostępne
Małe, plastikowe haczyki, którymi zaznacza się określone oczka do policzenia przy powtórzeniach wzoru lub do zrobienia wykroju. Należy je zawiesić na oczku. W opakowaniu 21 sztuk.
16,00 zł
Miarka grubości szydełek
Dostępne
Miarka grubości szydełek. Teraz z  łatwością określisz grubość swojego szydełka.
Skala od 2 do 10 mm.
14,00 zł
Miarka grubości drutów
Dostępne
Miarka grubości drutów. Teraz z  łatwością określisz grubość swoich drutów.
Skala od 2 do 10 mm.
12,90 zł
Mata do napinania
Dostępne
Mata z gąbki, oklejona płótnem z narysowanymi: siatką, okręgami i owalami. Bok pojedynczej kratki = 1 cm, średnice okręgów co 10 cm, średnica największego okręgu = 70 cm, podział na ćwiartki.
Wskazówki dla użytkowników:a) Przekreślone żelazko oznacza zakaz prasowania. Chcąc mimo to wygładzić lub napiąć daną dzianinę, należy nakryć ją wilgotną ściereczką, mocno przycisnąć i pozostawić tak aż do wyschnięcia. Dzianinę można dodatkowo obciążyć: nakryć wilgotną ściereczkę folią i ułożyć na niej np. książki.b) Jeśli prasowanie pod parą jest dozwolone, należy napiąć dzianinę (lewą stroną do góry) na macie i wyprasować, stosując odpowiednią dla dzianiny wysokość temperatury. W przypadku plastycznych wzorów nie można przyciskać żelazka, lecz jedynie delikatnie nim przejechać po dzianinie, by nie zdeformować wypukłych wzorów.c) Sztucznego jedwabiu bądź bardzo cienkich tkanin nie należy zbyt mocno napinać, ponieważ na skutek nawilżenia może zerwać się nitka.d) Szpilki należy usunąć dopiero po całkowitym wyschnięciu dzianiny.e) Barwne pozostałości na macie trzeba koniecznie usunąć, ponieważ mogłyby one zabrudzić napinaną na matę dzianinę.
Zawartość: mata i komplet 40 długich, nierdzewnych szpilek z perłowymi łebkami.
149,90 zł
Widełki uniwersalne do robótek pętelkowych
Ostatnie sztuki w magazynie
Widełki uniwersalne do włóczki lub tasiemek z regulowaną szerokością od 2-8 cm, wykonane z grubego plastiku. Dołączamy instrukcję obsługi. Modele z zastosowaniem widełek znajdą Państwo w naszych gazetach. Oto tytuły: Mała Diana 3/2014, Mała Diana 11/2011 (kolekcja sylwestrowa), Mała Diana 2/2008 - model 13, Szydełkowanie 6/2010 - modele 116, 120, Mała Diana 3/2008 - model 5, Mała Diana 4/2008 - model 7, Mała Diana 1/2007 - model 5, Mała Diana Extra 5/2009 - model 3. Gorąco polecamy !
66,00 zł
Znaczniki oczek biało-czarne agrafki 8 szt.
Dostępne
Małe, plastikowe zamykane znaczniki - agrafki, którymi zaznacza się określone oczka do policzenia przy powtórzeniach wzoru lub do zrobienia wykroju. Należy je zawiesić na oczku. W opakowaniu 8 sztuk.
Kolory: biały i czarnyWymiary agrafki: 8 x 24 mm
8,00 zł
Znaczniki oczek kolorowe agrafki 10 szt.
Dostępne
Małe, plastikowe zamykane znaczniki, którymi zaznacza się określone oczka do policzenia przy powtórzeniach wzoru lub do zrobienia wykroju. Należy je zawiesić na oczku. W opakowaniu 10 sztuk w różnym kolorze.
Kolory: wielokoloroweRozmiar agrafki: 11 x 21 mm
9,60 zł
Igły do wełny plastikowe 5 szt.
Dostępne
Plastikowe igły do wełny z długimi uszkami.
Zestaw zawiera 5 różnokolorowych igieł:
5 igieł x 7,5 cm dł.
5,50 zł
Igły do wełny plastikowe 6 szt.
Dostępne
Plastikowe igły do wełny z długimi uszkami.
Zestaw zawiera 6 różnokolorowych igieł:
3 igły x 7 cm dł.
3 igły x 9 cm dł.
11,00 zł
Igły do wełny plastikowe 4 szt.
Dostępne
Plastikowe igły do wełny z długimi uszkami.
Zestaw zawiera 4 różnokolorowe igły:
2 igły x 7,5 cm dł.
2 igły x 9 cm dł.
6,30 zł
Igły do wełny plastikowe 4 szt.
Dostępne
Plastikowe igły do wełny z długimi uszkami.
Zestaw zawiera 4 różnokolorowe igły:
1 igłę x 7,5 cm dł.
1 igłę x 9 cm dł.
2 igły x 15 cm dł.
10,50 zł
Multinarzędzie
Dostępne

Haczyk dwustronny addiExpress jest doskonałym narzędziem dla hobbystów.
Pomaga dziewiarkom w pracy z młynkami addiExpress albo ułatwia pracę podczas dziergania, gdy spadnie oczko. Jeśli nić się ześlizgnie z młynka, można ją szybko położyć na miejsce za pomocą haczyka. Podniesienie zgubionego oczka też już nie jest problemem - za pomocą haczyka jest to o wiele łatwiejsze niż przy użyciu palców. A jeśli trzeba zdejmować lub przekładać oczka we wzorze, to także nie obędzie się bez pomocy haczyka.
Długość przyrządu: 18,5 cm
Wyprodukowano w Niemczech.
21,50 zł
Naparstek „TheKnitRing”
Ostatnie sztuki w magazynie
Naparstek ułatwia dzierganie wzorów w 2 lub 3 kolorach bez plątania nitek. Do wełny o grubości od 2 do 6 mm. Ma pasek z dziurka mi, dlatego łatwo go dopasować do obwodu palca. Łatwy w użyciu – wystarczy poprowadzić nić główną przez pomarańczowy suwak i założyć  nitki ozdobne na górne prowadniki nici. Suwak ułatwia ustawienie głównej nici do dziania: jeśli główna nić nie jest potrzebna, można ją suwakiem przesunąć za nici wzoru.
49,90 zł
Znaczniki oczek 30 szt.
Dostępne
Małe, plastikowe zamykane znaczniki, którymi zaznacza się określone oczka do policzenia przy powtórzeniach wzoru lub do zrobienia wykroju. Należy je zawiesić na oczku. W opakowaniu 30 sztuk.Kolory: biały, różowy i niebieski 
17,50 zł
Zatyczki do drutów prostych
Dostępne
Plastikowe zatyczki na końcówki drutów zapobiegające zsuwaniu się robótki.Idealne na druty 2,0-3,5 mm oraz 4,0-7,0 mm.  Zestaw składa się z 4 szt.
14,80 zł