Tworzywa sztuczne

Forma akrylowa-żabka, 9 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe żaby z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Długość: 9 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
3,00 zł
Forma akrylowa-serce, 10 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe serca z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wysokość: 10 cm i średnica 10 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
5,90 zł
Forma akrylowa-serce, 8 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe serca z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wysokość: 8 cm i średnica 8 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
5,50 zł
Akrylowy separator w kształcie koła, śr. 16 cm
Dostępne
Akrylowa przezroczysta płytka średnicy 16 cm z 2 dziurkami. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi, oklejania tasiemkami itp. Po udekorowaniu może stanowić samodzielną ozdobę lub może służyć jako przegródka akrylowej kuli średnicy 16 cm (KUL160). Wyprodukowano w UE. 
4,40 zł
Mikołaj 3 szt.
Dostępne
Przezroczysty mikołaj z akrylu z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wysokość: 13 cm. Ilość: 3 szt.Wyprodukowano w UE. 
10,80 zł
Forma akrylowa-mikołaj, 13 cm
Dostępne
Przezroczysty mikołaj z akrylu z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Długość: 13 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
3,60 zł
Plastikowe zawieszki
Dostępne
Białe zawieszki do kul oraz jajek plastikowych białych i kolorowych. Opakowanie zawiera 25 szt.
Wyprodukowano w UE.
5,00 zł
Plastikowe jajko 6 cm, białe
Dostępne
Plastikowe nieprzezroczyste jajko z dziurką do zawieszenia lub zatknięcia na patyczku. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage, malowanie farbami, window color, ozdabianie tasiemkami CARAT, a także do obrabiania szydełkiem. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Rozmiar: 6 x 4,50 cm.Wyprodukowano w UE.
1,20 zł
Forma akrylowa - jajko, 6 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe jajko z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami do window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji wielkanocnych. Wysokość: 6 cm.Wyprodukowano w UE. 
3,70 zł
Forma akrylowa-łezka, 14 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe łezki z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wymiary: wysokość: 14 cm; średnica 7 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach. Wyprodukowano w UE. 
6,50 zł
Forma akrylowa-łezka, 11 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe łezki z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wymiary: wysokość: 11 cm; średnica 5,5 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
5,00 zł
Forma akrylowa-kula, 9 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z uchwytem do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 9 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
5,20 zł
Forma akrylowa-kula, 8 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 8 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
4,40 zł
Forma akrylowa-kula, 6 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 6 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
3,50 zł
Forma akrylowa-kula, 5 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 5 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
2,90 zł
Forma akrylowa-KULA z otworem, wysokość 12 cm
Dostępne
Przezroczysta, dwuczęściowa kula z akrylu z otworem. Średnica OTWORU: 9 cm. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealna jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wysokość: 12 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach. Wewnątrz bombki można tworzyć wspaniałe dekoracje z sizalu, świerku i figurek.Wyprodukowano w UE. 
7,20 zł
Plastikowe jajko 3,9 cm x 2,9 cm, białe
Dostępne
Plastikowe nieprzezroczyste jajko z dziurką do zawieszenia lub zatknięcia na patyczku w kolorze białym. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage, malowanie farbami, window color, ozdabianie tasiemkami CARAT, a także do obrabiania szydełkiem. Idealne jak forma do własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Rozmiar: 39 x 29 mm. Wielkość jajka przepiórczego.Wyprodukowano w UE.
0,85 zł
Forma akrylowa - jajko, 12 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe jajko z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami do window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji wielkanocnych. Wysokość: 12 cm.Wyprodukowano w UE. 
8,00 zł