addi z dwukolorową rączką

Szydełko Clover AMOUR 7
Ostatnie sztuki w magazynie
Doskonale wyprofilowany haczyk szydełka delikatnie rozsuwa nitki przy wkłuwaniu. Długi, prosty trzonek umożliwia wykonywanie równych oczek, a ergonomiczna rączka z antypoślizgowego materiału dobrze leży w palcach, zapewniając komfort szydełkowania.
Numer szydełka: 7
Wyprodukowano w Japonii.
35,90 zł
Szydełko Addi z drewnianą rączką nr 1
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko z długą rączką wytoczoną z drewna oliwnego o pięknym mazerunku. Rączka jest pokryta naturalnym woskiem i idealnie gładka. Jej przednia część ma delikatne karbowanie, a koniec rączki wygodne zaokrąglenie. Wielkość (w systemie europejskim oraz USA) wygrawerowana jest na rączce.
Numer: 1
Dł. szydełka: 15,5 cm Dł. uchwytu: 11,5 cm Wyprodukowane w Niemczech.
37,00 zł
Szydełko Addi z drewnianą rączką nr 0,75
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko z długą rączką wytoczoną z drewna oliwnego o pięknym mazerunku. Rączka jest pokryta naturalnym woskiem i idealnie gładka. Jej przednia część ma delikatne karbowanie, a koniec rączki wygodne zaokrąglenie. Wielkość (w systemie europejskim oraz USA) wygrawerowana jest na rączce.
Numer: 0,75
Dł. szydełka: 15,5 cm Dł. uchwytu: 11,5 cm Wyprodukowane w Niemczech.
37,00 zł
Szydełko Addi z drewnianą rączką nr 0,5
Dostępne
Szydełko z długą rączką wytoczoną z drewna oliwnego o pięknym mazerunku. Rączka jest pokryta naturalnym woskiem i idealnie gładka. Jej przednia część ma delikatne karbowanie, a koniec rączki wygodne zaokrąglenie. Wielkość (w systemie europejskim oraz USA) wygrawerowana jest na rączce. Rozmiar:
Numer: 0,5
Dł. szydełka: 15,5 cm Dł. uchwytu: 11,5 cm Wyprodukowane w Niemczech.
37,00 zł
Szydełko Addi z drewnianą rączką nr 6
Dostępne
Szydełko do wełny z długą rączką wytoczoną z drewna oliwnego o pięknym mazerunku. Rączka jest pokryta naturalnym woskiem i idealnie gładka. Jej przednia część ma delikatne karbowanie, a koniec rączki wygodne zaokrąglenie. Wielkość (w systemie europejskim oraz USA) wygrawerowana jest na rączce.Numer: 6Dł. szydełka: 15,5 cm Dł. uchwytu: 11,5 cm Wyprodukowane w Niemczech.
34,00 zł
Szydełko Addi z drewnianą rączką nr 5
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko do wełny z długą rączką wytoczoną z drewna oliwnego o pięknym mazerunku. Rączka jest pokryta naturalnym woskiem i idealnie gładka. Jej przednia część ma delikatne karbowanie, a koniec rączki wygodne zaokrąglenie. Wielkość (w systemie europejskim oraz USA) wygrawerowana jest na rączce. Rozmiar:Numer: 5Dł. szydełka: 15,5 cm Dł. uchwytu: 11,5 cm Wyprodukowane w Niemczech.
34,00 zł
Szydełko Addi z drewnianą rączką nr 4,5
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko do wełny z długą rączką wytoczoną z drewna oliwnego o pięknym mazerunku. Rączka jest pokryta naturalnym woskiem i idealnie gładka. Jej przednia część ma delikatne karbowanie, a koniec rączki wygodne zaokrąglenie. Wielkość (w systemie europejskim oraz USA) wygrawerowana jest na rączce. Rozmiar:Numer: 4,5Dł. szydełka: 15,5 cm Dł. uchwytu: 11,5 cm Wyprodukowane w Niemczech.
34,00 zł
Szydełko dwukolorowe z rączką nr 6
Dostępne
Szydełko aluminiowe ze wzmocnioną plastikową, dwukolorową rączką. Długa biała część rączki jest mocno karbowana po wierzchniej stronie, tak by szydełko wygodnie opierało się między kciukiem a palcem wskazującym. Krótka kolorowa część jest drobno karbowana wokół, tak aby palcom zapewnić mocny chwyt i aby nie ślizgały się podczas wykonywania robótki. Metalowa część nie zawiera niklu.Rozmiar: 6Długość szydełka: 15,5 cm. Wyprodukowano w Niemczech.
18,00 zł
Szydełko dwukolorowe z rączką nr 5,5
Dostępne
Szydełko aluminiowe ze wzmocnioną plastikową, dwukolorową rączką. Długa biała część rączki jest mocno karbowana po wierzchniej stronie, tak by szydełko wygodnie opierało się między kciukiem a palcem wskazującym. Krótka kolorowa część jest drobno karbowana wokół, tak aby palcom zapewnić mocny chwyt i aby nie ślizgały się podczas wykonywania robótki. Metalowa część nie zawiera niklu.Rozmiar: 5,5Długość szydełka: 15,5 cm. Wyprodukowano w Niemczech.
18,00 zł
Szydełko dwukolorowe z rączką nr 5
Dostępne
Szydełko aluminiowe ze wzmocnioną plastikową, dwukolorową rączką. Długa biała część rączki jest mocno karbowana po wierzchniej stronie, tak by szydełko wygodnie opierało się między kciukiem a palcem wskazującym. Krótka kolorowa część jest drobno karbowana wokół, tak aby palcom zapewnić mocny chwyt i aby nie ślizgały się podczas wykonywania robótki. Metalowa część nie zawiera niklu.Rozmiar: 5Długość szydełka: 15,5 cm. Wyprodukowano w Niemczech.
17,00 zł
Szydełko dwukolorowe z rączką nr 4,5
Dostępne
Szydełko aluminiowe ze wzmocnioną plastikową, dwukolorową rączką. Długa biała część rączki jest mocno karbowana po wierzchniej stronie, tak by szydełko wygodnie opierało się między kciukiem a palcem wskazującym. Krótka kolorowa część jest drobno karbowana wokół, tak aby palcom zapewnić mocny chwyt i aby nie ślizgały się podczas wykonywania robótki. Metalowa część nie zawiera niklu.Rozmiar: 4,5Długość szydełka: 15,5 cm. Wyprodukowano w Niemczech.
17,00 zł
Szydełko dwukolorowe z rączką nr 4
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko aluminiowe ze wzmocnioną plastikową, dwukolorową rączką. Długa biała część rączki jest mocno karbowana po wierzchniej stronie, tak by szydełko wygodnie opierało się między kciukiem a palcem wskazującym. Krótka kolorowa część jest drobno karbowana wokół, tak aby palcom zapewnić mocny chwyt i aby nie ślizgały się podczas wykonywania robótki. Metalowa część nie zawiera niklu.Rozmiar: 4Długość szydełka: 15,5 cm. Wyprodukowano w Niemczech.
17,00 zł
Szydełko dwukolorowe z rączką nr 3,5
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko aluminiowe ze wzmocnioną plastikową, dwukolorową rączką. Długa biała część rączki jest mocno karbowana po wierzchniej stronie, tak by szydełko wygodnie opierało się między kciukiem a palcem wskazującym. Krótka kolorowa część jest drobno karbowana wokół, tak aby palcom zapewnić mocny chwyt i aby nie ślizgały się podczas wykonywania robótki. Metalowa część nie zawiera niklu.Rozmiar: 3,5Długość szydełka: 15,5 cm. Wyprodukowano w Niemczech.
16,50 zł
Szydełko dwukolorowe z rączką nr 3
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko aluminiowe ze wzmocnioną plastikową, dwukolorową rączką. Długa biała część rączki jest mocno karbowana po wierzchniej stronie, tak by szydełko wygodnie opierało się między kciukiem a palcem wskazującym. Krótka kolorowa część jest drobno karbowana wokół, tak aby palcom zapewnić mocny chwyt i aby nie ślizgały się podczas wykonywania robótki. Metalowa część nie zawiera niklu.Rozmiar: 3Długość szydełka: 15,5 cm. Wyprodukowano w Niemczech.
16,50 zł
Szydełko dwukolorowe z rączką nr 2,5
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko aluminiowe ze wzmocnioną plastikową, dwukolorową rączką. Długa biała część rączki jest mocno karbowana po wierzchniej stronie, tak by szydełko wygodnie opierało się między kciukiem a palcem wskazującym. Krótka kolorowa część jest drobno karbowana wokół, tak aby palcom zapewnić mocny chwyt i aby nie ślizgały się podczas wykonywania robótki. Metalowa część nie zawiera niklu.Rozmiar: 2,5Długość szydełka: 15,5 cm. Wyprodukowano w Niemczech.
16,50 zł
Szydełko dwukolorowe z rączką nr 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Szydełko aluminiowe ze wzmocnioną plastikową, dwukolorową rączką. Długa biała część rączki jest mocno karbowana po wierzchniej stronie, tak by szydełko wygodnie opierało się między kciukiem a palcem wskazującym. Krótka kolorowa część jest drobno karbowana wokół, tak aby palcom zapewnić mocny chwyt i aby nie ślizgały się podczas wykonywania robótki. Metalowa część nie zawiera niklu.Rozmiar: 2Długość szydełka: 15,5 cm. Wyprodukowano w Niemczech.
16,50 zł
Szydełko ze stali Addi nr 1,75
Dostępne
Szydełko ze stali, ze złoconymi główkami i udoskonalonym uchwytem z tworzywa sztucznego. Karbowanie na powierzchni rączki, drobniejsze i gęstsze przy główce, a w tylnej części rzadsze zapewnia pewny chwyt dłonią i komfort dla palców w trakcie dłuższego przerabiania. Dł. szydełka 13 cm. Numer 1,75. Wyprodukowano w Niemczech.
16,00 zł
Szydełko ze stali Addi nr 1,5
Dostępne
Szydełko ze stali, ze złoconymi główkami i udoskonalonym uchwytem z tworzywa sztucznego. Karbowanie na powierzchni rączki, drobniejsze i gęstsze przy główce, a w tylnej części rzadsze zapewnia pewny chwyt dłonią i komfort dla palców w trakcie dłuższego przerabiania. Dł. szydełka 13 cm. Numer 1,5. Wyprodukowano w Niemczech.
16,00 zł