Zestawy

Zestaw drutów addi CLICK LACE LONG
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw addi -click LACE long.Metalowe lekkie druty w eleganckim skóropodobnym różowym etui. W opakowaniu 8 par długich drutów (nr 3,5–8 mm),3 czerwone żyłki (dł. 60 cm, 80 cm i 100 cm), 1 złącze, 1 złota broszk oraz pomocnika z 2 gumek addiGrip, który ułatwi zamknięcie i otwarcie - łączenie żyłki i drutu.
Druty mają długie szpice, dlugi korpus i długie zwężenie na końcu, płynnie przechodzące w mocowanie żyłki. Drut z żyłką łączy się przez obrócenie w nasadce, po usłyszeniu kliknięcia – gotowe! Bez dodatkowych kluczy! Idealne na prezent. Wyprodukowano w Niemczech.
System Addi ClickDruty należy składać suchymi dłońmi, żeby nie ślizgały się po częściach.Zbliżyć drut i żyłkę, tak aby pokazane na rys. znaki leżały naprzeciw siebie.Wcisnąć żyłkę w drut na 2 mm głębokości, za pierwszym razem trzeba użyć nieco siły.Podczas wciskania lekko obrócić żyłkę w prawo o ok. 1 mm, tak aby wgłębienie na drucie zaskoczyło w rowek.Aby rozłączyć, należy wcisnąć żyłkę w drut i przekręcić w lewo.
Łączenie żyłek: za pomocą złącza można połączyć 2 żyłki. Końce żyłek należy wprowadzić od strony prawej i lewej w złącze, umocować jak przy drucie. W ten sposób można dowolnie przedłużyć żyłkę roboczą lub przesunąć na osobną żyłkę odłożoną część robótki, tak by dalej pracować tą samą parą drutów.
400,00 zł
Zestaw drutów pończoszniczych
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw 4 aluminiowych kolorowych kompletów drutów do skarpet. Każdy z czterech rozmiarów w innym kolorze. Bardzo lekkie i gładkie co zapewnia wyjątkowy komfort pracy.
Długość drutów: 20 cmRozmiary:  2,5 - 3 – 3,5 – 4 mm
Każdy z 4 kompletów składa się z 5 drutów.
80,00 zł