Kleje, łączenie tkanin

Mazak z klejem - wkład zapasowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Zapasowy wkład z klejem do mazaka.
Mazak z klejem (znajdziemy pod symbolem HS987-185) służy do czasowego połączenia wyrobów przed zszyciem i zastępuje szpilki lub fastrygowanie. Przydatny do osadzania kieszeni i rękawów, przyszywania zamków, podwijania tkaniny. Naniesiony klej jest widoczny dzięki żółtemu zabarwieniu, które znika podczas wysychania. Ślady kleju usuwa się wodą. Przed użyciem mazak i sposób usunięcia jego śladów należy wypróbować na kawałku tkaniny.
12,00 zł
Mazak z klejem do czasowego łączenia tkanin
Ostatnie sztuki w magazynie
Mazak z klejem służy do czasowego połączenia tkanin przed zszyciem i zastępuje szpilki lub fastrygowanie. Przydatny do osadzania kieszeni i rękawów, przyszywania zamków, podwijania tkaniny. Naniesiony klej jest widoczny dzięki żółtemu zabarwieniu, które znika podczas wysychania. Ślady kleju usuwa się wodą. Przed użyciem mazak i sposób usunięcia jego śladów należy wypróbować na kawałku tkaniny.Dostępny również zapasowy wkład z klejem do mazaka pod symbolem HS987-186. 
18,00 zł
VLIESOFIX klej tekstylny do przyprasowywania żelazkiem
Dostępne
Klej tekstylny na podłożu papierowym do przyprasowywania żelazkiem. Vliesofix może być używany do podklejania dołów spódnic, spodni, rękawów, przyklejania łatek, aplikacji, reperowania odzieży, krzyklejania haftów do kartek z passe-partout, oprawiania obrazków.Wymiar: 50x90cm.Instrukacja obsługi.Prać w temp. do 60°C. Prasować w temp. do 150°C. Czyścić tylko chemicznie (w czterochloroetylenie lub benzynie). Nie wybielać.
17,50 zł
Klejowa nitka termiczna
Dostępne
Klejowa nitka termiczna do niewidocznego łączenia materiałów. Podwijaną krawędź należy obszyć szerokim ściegiem zygzakowym nitką termiczną, zawinąć na wymaganą szerokość i od zwenętrznej strony przyprasować żelazkiem, mocno dociskając. Po zaprasowaniu tkaninę należy pozostawić do ostygnięcia. Można prać w temp. 40 st. Jeśli obręb źle się przykleił, można usunąć nitkę mocnym strumieniem pary. Długość: 40 metrów
27,90 zł
Klej do tekstyliów w proszku
Dostępne
Klej w proszku do tkanin i innych tekstyliów. Idealny do przyklejania łatek i bezszwowego łączenia materiałów na gorąco żelazkiem. Potrafi zaoszczędzić nam wiele czasu. Elastyczny, trwały i wodoodporny, można prać w pralce. Nie brudzi ubrań. Masa: 12 g.
18,00 zł
Wonder Tape taśma do czasowego łączenia
Dostępne
Dwustronnie klejąca taśma do czasowego, doraźnego łączenia tkanin, zamków, lamówek, odłożeń, do pracy z trudnymi kaninami, w których szpilki zostawiają rwałe dziurki. Przydatna przy aplikacjach. Zastępuje fastrygowanie, może być używana w sytuacjach awaryjnych, gdy nie ma czasu na zszycie rozdarcia. Wymiary dł. 9 m, szer. 6 mm.
27,90 zł
Klej do tekstyliów
Dostępne
Uniwersalny klej TEXTIL firmy Prym. Przeznaczony do  tkanin, skóry, gumy, drewna, metalu, styropianu, PVC i wiele innych.Nie zawiera rozpuszczalników i nie rozpuszcza styropianu. Po wyschnięciu jest przezroczysty.Może być stosowany do naprawy namiotów lub materacy. Nadaje się do klejenia szwów do prasowania. Można prać w temperaturze 60 stopni.Tubka: 30 g
18,00 zł