Akcesoria do maszyny do szycia

Szpulki maszynowe SINGER 5 szt
Dostępne
Plastikowe przezroczyste szpulki do maszyn typu SINGER. Opakowanie zawiera 5 szpulek.
3,99 zł
Szpulki maszynowe ŁUCZNIK 5 szt
Ostatnie sztuki w magazynie
Plastikowe przezroczyste szpulki do maszyn typu Łucznik. Opakowanie zawiera 5 szpulek.
3,99 zł
Olej do maszyn do szycia
Dostępne
Biały olej do maszyn do szycia z oliwiarką.Pojemność: 20 ml
14,00 zł
Pudełko na szpulki maszynowe
Dostępne
Plastikowe granatowe pudełko do przechowywania szpulek na nici maszynowe. Wymiary pudełka: 16 x 16 cm. W pudełku zmieszczą się 32 szpulki.
19,90 zł
Stopka do wszywania zamków krytych
Dostępne
Dzięki stopce w prosty sposób można wszywać zamki błyskawiczne KRYTE.Pasuje do maszyn:                                                                                          - ELNA, PFAFF, VIKTORIA, SINGER, MEISTER, BERNINA, PRIVILEG, HUSQVARNA (500, 400, 350, 250, 230, 225, 215, 210, 205)- PFAFF, SINGER uniwersalna- do maszyn z poprzecznie ustawionym chwytaczem.
17,90 zł
Pomocnik krawcowej turkusowy LOVE
Dostępne
Pomocnik krawcowej z turkusowej serii LOVEElastyczny owalny pomocnik na szpulki maszynowe. Wymiary: 14 x 17 cm. W pomocniku można przechowywać do 30 szpulek maszynowych (szpulki nie są dołączone).W środku znajduje się biała, owalna magnetyczna poduszka na szpilki/igły. Wymiary: 6,5 x 9,5 cm. Specjalna konstrukcja magnetycznej poduszki powoduje, że umieszczone na niej szpilki zawsze będą się układały prostopadle do środka, co pozwala na łatwe ich pobieranie do użycia. Na spodniej stronie magnetycznej poduszki znajduje się wsuwany pojemnik do przechowywania szpilek (szpilki nie są dołączone).
52,90 zł
Nici świecące w ciemności
Dostępne
Nici HALLOWEEN świecą w ciemności. Wystarczy je naświetlić kilka sekund naturalnym lub sztucznym światłem by świeciły w ciemności. Zastosowanie nowej technologii powoduje, że świecą znacznie dłużej niż inne tego typu nici. Wykonane nimi hafty, naszywki i stębnówki mogą stanowić atrakcyjny element dekoracyjny odzieży i innych wyrobów dla dzieci.Nici te nadają się do wszystkich typów domowych maszyn do szycia i haftowania.Wykonane hafty mogą być prane w wodzie do 60°C w łagodnych środkach piorących i prasowane letnim żelazkiem.Nawój: 100 mSklad: 100% poliestru
24,90 zł