Szablony

Embossing szablon bordiura w kwiaty
Ostatnie sztuki w magazynie
Szablon z metalu do wytłaczania papieru/kartonu.
Niezbędny w technice cardmaking, do własnoręcznym tworzeniu kartek, zakładek, wizytówek oraz w scrapbookingu przy tworzeniu okolicznościowych albumów.
Szerokość bordiury: 2,5 cm
6,00 zł
Szablon strukturalny – nuty, kaligrafia
Dostępne
Do tworzenia precyzyjnych wzorów i ciekawych faktur w masie Fimo. Można odcisnąć wzór ręcznie, przykładając arkusz do rozwałkowanej masy lub użyć w tym celu maszynki do prasowania nr katalogowy 8713. Arkusz wykonany jest z przezroczystego tworzywa sztucznego, do wielokrotnego użytku. Nadaje się również do techniki frotażu, przy użyciu pasteli, kredy lub węgla. Opakowanie zawiera 2 arkusze ze wzorami o wymiarach 168 x 150 mm. Wzór: nuty i skrypty łaciny średniowiecznej (kaligrafia).
16,00 zł
Szablon strukturalny – skóra, krokodyl
Ostatnie sztuki w magazynie
Do tworzenia precyzyjnych wzorów i ciekawych faktur w masie Fimo. Można odcisnąć wzór ręcznie, przykładając arkusz do rozwałkowanej masy lub użyć w tym celu maszynki do prasowania nr katalogowy 8713. Arkusz wykonany jest z przezroczystego tworzywa sztucznego, do wielokrotnego użytku. Nadaje się również do techniki frotażu, przy użyciu pasteli, kredy lub węgla. Opakowanie zawiera 2 arkusze ze wzorami o wymiarach 168 x 150 mm. Wzór: krokodyl i skóra cielęca.
16,00 zł