Bombki

Akrylowy separator w kształcie koła, śr. 16 cm
Dostępne
Akrylowa przezroczysta płytka średnicy 16 cm z 2 dziurkami. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi, oklejania tasiemkami itp. Po udekorowaniu może stanowić samodzielną ozdobę lub może służyć jako przegródka akrylowej kuli średnicy 16 cm (KUL160). Wyprodukowano w UE. 
4,40 zł
Styropianowa kula - złota 3 cm, 9 szt.
Dostępne
Styropianowa kula do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek.
Średnica: 30 mm.
Opakowanie: 9 sztuk.
Kolor: złoty.
6,80 zł
Styropianowa kula - srebrna 3 cm, 9 szt.
Dostępne
Styropianowa kula do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek.
Średnica: 30 mm.
Opakowanie: 9 sztuk.
Kolor: srebrny.
6,80 zł
Zawieszka do styropianowych i styroporowych form
Dostępne
Wieszak w postaci sprężynki do wkręcania w styropianowe i styroporowe formy. Pozwala je zawiesić, np. na drzewku świątecznym. Jeden koniec jest lekko zaostrzony, dzięki czemu może się wbić nawet w zwarty styropor. Z drugiej strony jest zakończony oczkiem do przewlekania nitki lub żyłki. Pakowany po 15 szt. Długość około 3 cm.
5,30 zł
Styropianowa kula, 7 cm
Dostępne
Styropianowa biała kula. Do zdobienia różnymi technikami, jak np decoupage. Idealna jak forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Wielkość: 7 cm.
1,50 zł
Forma akrylowa-kula, 9 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z uchwytem do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 9 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
5,20 zł
Forma akrylowa-kula, 8 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 8 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
4,40 zł
Forma akrylowa-kula, 6 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 6 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
3,50 zł
Forma akrylowa-kula, 5 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 5 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
2,90 zł
Forma akrylowa-kula, 4 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 4 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
2,40 zł
Forma akrylowa-KULA z otworem, wysokość 12 cm
Dostępne
Przezroczysta, dwuczęściowa kula z akrylu z otworem. Średnica OTWORU: 9 cm. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealna jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wysokość: 12 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach. Wewnątrz bombki można tworzyć wspaniałe dekoracje z sizalu, świerku i figurek.Wyprodukowano w UE. 
7,20 zł