Bombki

Akrylowy separator w kształcie koła, śr. 16 cm
Dostępne
Akrylowa przezroczysta płytka średnicy 16 cm z 2 dziurkami. Do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi, oklejania tasiemkami itp. Po udekorowaniu może stanowić samodzielną ozdobę lub może służyć jako przegródka akrylowej kuli średnicy 16 cm (KUL160). Wyprodukowano w UE. 
4,40 zł
Plastikowe zawieszki
Dostępne
Białe zawieszki do kul oraz jajek plastikowych białych i kolorowych. Opakowanie zawiera 25 szt.
Wyprodukowano w UE.
5,00 zł
Styropianowa kula - złota 3 cm, 9 szt.
Ostatnie sztuki w magazynie
Styropianowa kula do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek.
Średnica: 30 mm.
Opakowanie: 9 sztuk.
Kolor: złoty.
6,80 zł
Styropianowa kula - srebrna 3 cm, 9 szt.
Ostatnie sztuki w magazynie
Styropianowa kula do zdobienia różnymi technikami, jak np. decoupage. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek.
Średnica: 30 mm.
Opakowanie: 9 sztuk.
Kolor: srebrny.
6,80 zł
Zawieszka do styropianowych i styroporowych form
Dostępne
Wieszak w postaci sprężynki do wkręcania w styropianowe i styroporowe formy. Pozwala je zawiesić, np. na drzewku świątecznym. Jeden koniec jest lekko zaostrzony, dzięki czemu może się wbić nawet w zwarty styropor. Z drugiej strony jest zakończony oczkiem do przewlekania nitki lub żyłki. Pakowany po 15 szt. Długość około 3 cm.
5,30 zł
Forma akrylowa-kula, 9 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z uchwytem do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 9 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
5,20 zł
Forma akrylowa-kula, 8 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 8 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
4,40 zł
Forma akrylowa-kula, 6 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 6 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
3,50 zł
Forma akrylowa-kula, 5 cm
Dostępne
Przezroczyste, dwuczęściowe kule z akrylu, z dziurką do zawieszenia. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealne jako forma do własnoręcznie wykonanych bombek. Średnica: 5 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach.Wyprodukowano w UE. 
2,90 zł
Forma akrylowa-KULA z otworem, wysokość 12 cm
Dostępne
Przezroczysta, dwuczęściowa kula z akrylu z otworem. Średnica OTWORU: 9 cm. Do zdobienia różnorodnymi technikami, jak np. decoupage, farbkami window color, farbami akrylowymi oraz do obrabiania szydełkiem. Idealna jako forma do własnoręcznie wykonanych dekoracji, w tym także ozdób choinkowych. Wysokość: 12 cm. Akrylowe formy dostępne są także w innych kształtach i rozmiarach. Wewnątrz bombki można tworzyć wspaniałe dekoracje z sizalu, świerku i figurek.Wyprodukowano w UE. 
7,20 zł