Colibri

Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 4 / dł. 20 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 20 cmRozmiar: 4Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 3,5/dł. 20 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 20 cmRozmiar: 3,5Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 3 / dł. 20 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 20 cmRozmiar: 3Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 2,5/dł. 20 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 20 cmRozmiar: 2,5Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 2 / dł. 20 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 20 cmRozmiar: 2Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 7 dł. 15 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 15 cmRozmiar: 7Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 6 dł. 15 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 15 cmRozmiar: 6Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 3,5 dł. 15 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 15 cmRozmiar: 3,5Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 3 dł. 15 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 15 cmRozmiar: 3Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 2,5 dł. 15 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 15 cmRozmiar: 2,5Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł
Druty ADDI pończosznicze COLIBRI nr 2 dł. 15 cm
Dostępne
Bardzo lekkie druty do skarpet COLIBRI wykonane ze stopu aluminium.Idealne do cienkich włóczek, doskonałe również do wyrobu czapek, getrów i supermodnych kominów.Dł. drutów 15 cmRozmiar: 2Opakowanie: 5 kolorowych drutów. Wyprodukowano w Niemczech.
42,50 zł