Lista produktów według marki Addi®

Młynek dziewiarski Addi-Express z 22 igłami
Dostępne
Jeszcze nigdy wykonanie dzianiny nie było tak łatwe! Wystarczy nałożyć nitkę na haczyki i pokręcić korbką! Nawet ci, którzy nie umieją dziergać, już po kilku minutach będą się cieszyć ze swoich robótek: szalików, kominów, czapek, getrów, poduszek, patchworkowych swetrów i kamizelek. Addi Express jest wyposażony w praktyczny prowadnik i licznik rzędów. Na 22 igłach powstaje dzianina rulon o obwodzie ok. 10-15 cm lub dzianina płaska w rządkach o szer. 15-20 cm. Można przerabiać prawie wszystkimi włóczkami, ale zalecane są te dla grubości drutów 3,5-8.
Zestaw zawiera:
- młynek- napinacz nici,- licznik rzędów,- przełącznik trybu pracy,- zapasowe igły,- śruby mocujące do stołu,- nóżki.
W opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi urządzenia w języku polskim oraz instrukacja z obrazkami w języku angielskim, niemieckim i francuskim.
Wyprodukowano w Niemczech.
350,00 zł
Młynek dziewiarski Addi-Express - Stoper do młynka
Ostatnie sztuki w magazynie
Zarówno  do urządzeń Addi-Express i Addi-Ekspress Kingsize. Po założeniu 2 stoperów na haczyki w wybranych miejscach na urządzeniu otrzymamy dzianinę o szerokości dostosowanej do indywidualnych potrzeb. 
29,60 zł
Młynek dziewiarski Addi-Express Kingsize z 46 igłami
Dostępne
Większa średnica daje więcej możliwości. Kingsize mocuje się do stołu, aby nie mógł się przesuwać, następnie zakłada się włóczkę odpowiednią dla drutów o numerach 3 do 8! 46 igieł pozwala zrobić dzianinę okrągłą o obwodzie 35 cm lub robótkę płaską o szer. 45 cm. Addi Express jest wyposażony w praktyczny prowadnik, ma udoskonalony licznik rzędów. Można przerabiać prawie wszystkimi włóczkami, ale zalecane są te dla grubości drutów 3,5-8.Zestaw zawier:- młynek,- prowadnik,- zapasowe igły,- licznik rzędów,- plastikowa igła,- śruby mocujące do stołu,- przełącznik trybu pracy.  W opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi urządzenia w języku polskim oraz instrukacja z obrazkami w języku angielskim, niemieckim i francuskim.Niezawodna jakość! Wyprodukowano w Niemczech.
720,00 zł
Multinarzędzie
Dostępne

Haczyk dwustronny addiExpress jest doskonałym narzędziem dla hobbystów.
Pomaga dziewiarkom w pracy z młynkami addiExpress albo ułatwia pracę podczas dziergania, gdy spadnie oczko. Jeśli nić się ześlizgnie z młynka, można ją szybko położyć na miejsce za pomocą haczyka. Podniesienie zgubionego oczka też już nie jest problemem - za pomocą haczyka jest to o wiele łatwiejsze niż przy użyciu palców. A jeśli trzeba zdejmować lub przekładać oczka we wzorze, to także nie obędzie się bez pomocy haczyka.
Długość przyrządu: 18,5 cm
Wyprodukowano w Niemczech.
21,50 zł
Druty LACE biały brąz nr 7 dł. 80 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 7.Dł. 80 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
33,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 6 dł. 80 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer  6.Dł. 80 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
33,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 5,5 dł. 80 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer  5,5.Dł. 80 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
33,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 5 dł. 80 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer  5.Dł. 80 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
25,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 4,5 dł. 80 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 4,5.Dł. 80 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
25,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 3,5 dł. 80 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 3,5.Dł. 80 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
23,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 2 dł. 80 cm
Ostatnie sztuki w magazynie
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 3.Dł. 80 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
23,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 2,5 dł. 80 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 2,5.Dł. 80 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
23,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 2 dł. 80 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 2.Dł. 80 cm mierzona od czubka do czubka drutu. 
23,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 7 dł. 60 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 7.Dł. 60 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
33,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 6 dł. 60 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 6.Dł. 60 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
33,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 5 dł. 60 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 5Dł. 60 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
25,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 4,5 dł. 60 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 4,5Dł. 60 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
25,00 zł
Druty LACE biały brąz nr 4 dł. 60 cm
Dostępne
Druty okrągłe Lace, z długą końcówką. Druty z mosiądzu pokryte białym brązem (powłoka bezniklowa, nikiel free), połączone czerwoną żyłką.Idealnie gładka powierzchnia i płynne przejście od drutu do żyłki umożliwiają szybkie przesuwanie oczek na drucie i zsuwanie robótki na żyłkę,co skraca czas wykonania dzianiny. Do delikatnych i drobnych wzorów z cienkich włóczek.Numer 4.Dł. 60 cm mierzona od czubka do czubka drutu.
25,00 zł