Lista produktów według marki Prym LOVE

Młotek robótkowy 30 cm
Dostępne


Młotek robótkowy z wytrzymałego plastiku i elastycznego kauczuku. Waga 250 g, śr. 4,5 cm. Do mocowania zatrzasków, nitów i oczek.
48,90 zł
Zestaw startowy do szycia LOVE
Dostępne
Przydatny w domu, w drodze, na wakacjach lub jako prezent. Zestaw zawiera: nożyczki krawieckie 21 cm, linijkę krawiecką 20 cm, minipoduszkę na szpilki, 12 miniklipsów do spinania, przyrząd do prucia i przecinania dziurek, ołówek z białym rysikiem do rysowania na ciemnych tkaninach, poduszkę magnetyczną serce na szpilki, karnet 15 różnych igieł do szycia.  Przybory w intensywnie różowym i turkusowym kolorze. Producent: Prym
129,90 zł
Świnki z pomponów
Ostatnie sztuki w magazynie
Szablony świnek z serii "Prym Love" ułatwią stworzenie własnej farmy.Szablony umieszczamy na przyrządzie do pomponów (do kupienia osobno nr kat. 624190).Dołączona instrukcja obrazkowa krok po kroku pokaże jak wykonać maskotkę.Każde opakowanie zawiera: jeden duży i jeden mały szablon, instrukcję krok po kroku oraz 2 komplety czarnych oczu dla 2 zwierząt. Zestaw nie zawiera włóczek. Jak to zrobić: obejrzyj film
25,90 zł
Przyrząd do minipomponów
Dostępne
Dzięki plastikowemu urządzeniu z serii "Prym LOVE" możesz samodzielnie wykonać kolorowe pompony.
Własnoręcznie zrobione pomponiki ozdobią odzież dziecięcą, szaliki, czapki, wisiorki czy przedmioty wystroju domu, taki jak: poduszki czy dywany. 
Przyrząd pozwala na wykonanie sześciu lub ośmiu minipomponów jednocześnie, w dwóch rozmiarch do wyboru: do wyboru 6 x Ø 3 cm i 8 x Ø 2 cm
Dołączona instrukcja.
31,90 zł
Przyrząd do robienia frędzli (chwostów)
Dostępne
Plastikowy przyrząd ułatwia tworzenie frędzli (chwostów) w 3 różnych rozmiarach.Przy jego pomocy stworzysz: kolczyki, naszyjniki, obramowania lub ozdoby na poduszki - nadadzą każdemu ulubionemu elementowi indywidualny akcent. Do każdego opakowania dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. 1 narzędzie dla 3 różnych rozmiarów: 10 cm, 7,5 cm i 5 cm 
31,90 zł
Przyrząd do robienia pomponów LOVE
Dostępne
Przyrząd do robienia pomponów pozwoli na wykonanie ich w trzech wielkościach: śr. 9 cm, 5 cm, 3,3 cm. Pompony mogą posłużyć za element zdobiący ubrania, sweterki czy czapki.Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi przyrządu. 
31,90 zł
Sztyft kredowy do rysowania na tkaninach
Dostępne
Sztyft do rysowania na tkaninach z wymiennym wkładem. Rysuje cienką białą linię sproszkowaną kredą, łatwą do usunięcia z tkaniny. Jak to działa: patrz film instruktażowy.Posiada ergonomiczny kształt.Można dokupić dodatkowy wkład, nr kat.  610956.
27,90 zł
Przecinacz i rozpruwacz dziurek LOVE, 11,5 cm
Dostępne
Przyrząd do prucia i przecinania dziurek. Praktyczna ergonomiczna rączka uławia pracę, palce nie ślizgają się po uchwycie.  Po skończonej pracy można założyć ochronną nasadkę, aby uniknąć skaleczenia ostrym nożykiem. W trakcie pracy można go zawsze mieć pod ręką. Wystarczy sznureczek owinąć wokół przyrządu i przewiesić przez szyję. Seria ergonomic to przyrządy o najwyższej jakości dla hobbystów i profesjonalistów. Długość przyrządu: 11,5 cm.
17,00 zł
Pomocnik krawcowej turkusowy LOVE
Dostępne
Pomocnik krawcowej z turkusowej serii LOVEElastyczny owalny pomocnik na szpulki maszynowe. Wymiary: 14 x 17 cm. W pomocniku można przechowywać do 30 szpulek maszynowych (szpulki nie są dołączone).W środku znajduje się biała, owalna magnetyczna poduszka na szpilki/igły. Wymiary: 6,5 x 9,5 cm. Specjalna konstrukcja magnetycznej poduszki powoduje, że umieszczone na niej szpilki zawsze będą się układały prostopadle do środka, co pozwala na łatwe ich pobieranie do użycia. Na spodniej stronie magnetycznej poduszki znajduje się wsuwany pojemnik do przechowywania szpilek (szpilki nie są dołączone).
52,90 zł
Poduszka magnetyczna SERCE z serii LOVE
Dostępne
Szpilki i igły zawsze na miejscu. Ułatwia zbieranie rozsypanych igieł i szpilek. Kształt: serce Kolor: różowym w białe kropki Seria: Prym LOVE Wymiary: 8 x 8 cm.Szpilki nie są dołączone.
31,90 zł
Poduszka magnetyczna z serii LOVE
Dostępne
Poduszka magnetyczna z serii Love z metalową płytką ze szczotkowanej stali nierdzewnej ze zintegrowanym magnesem.Różowa bransoletka z silikonu jest elastyczna i pasuje do każdego nadgarstka. Seria: Prym LOVE Wymiary płytki: 4 x 5,5 cm.
56,90 zł
Napownica do tkanin serii LOVE
Dostępne
Napownica VARIO PRYM z różowej serii LOVE do nap, oczek i nitów.Do napownicy dołączone są dwie końcówki do wycinania dziurek o śr. 3 i 4 mm oraz końcówka do zakładania nap plastikowych kolorowych o różnych kształtach i przyrząd do ich usuwania.
64,90 zł
Centymetr krawiecki zwijany LOVE
Dostępne
Zwijany centymetr krawiecki o długości 150 cm. Różowa seria LOVE.Obudowa: kolor różowy w białe kropki.
28,90 zł
Szpilki nierdzewne z plastikową główką
Dostępne
Długie szpilki nierdzewne wykonane ze stali o grubości 0,60 mm. Każda ze szpilek zakończona kolorowym, plastikowym uchwytem w kształcie motylka lub serca. Szpilki zapakowane są w plastikowe przezroczyste pudełeczko.Opakowanie: 50 szt. Rozmiar szpilki z uchwytem: 5 cm x 0,60 mm.Seria: Prym Love 
27,90 zł