Lista produktów według marki STAEDTLER®

Szablon strukturalny – nuty, kaligrafia
Dostępne
Do tworzenia precyzyjnych wzorów i ciekawych faktur w masie Fimo. Można odcisnąć wzór ręcznie, przykładając arkusz do rozwałkowanej masy lub użyć w tym celu maszynki do prasowania nr katalogowy 8713. Arkusz wykonany jest z przezroczystego tworzywa sztucznego, do wielokrotnego użytku. Nadaje się również do techniki frotażu, przy użyciu pasteli, kredy lub węgla. Opakowanie zawiera 2 arkusze ze wzorami o wymiarach 168 x 150 mm. Wzór: nuty i skrypty łaciny średniowiecznej (kaligrafia).
16,00 zł
Szablon strukturalny – skóra, krokodyl
Ostatnie sztuki w magazynie
Do tworzenia precyzyjnych wzorów i ciekawych faktur w masie Fimo. Można odcisnąć wzór ręcznie, przykładając arkusz do rozwałkowanej masy lub użyć w tym celu maszynki do prasowania nr katalogowy 8713. Arkusz wykonany jest z przezroczystego tworzywa sztucznego, do wielokrotnego użytku. Nadaje się również do techniki frotażu, przy użyciu pasteli, kredy lub węgla. Opakowanie zawiera 2 arkusze ze wzorami o wymiarach 168 x 150 mm. Wzór: krokodyl i skóra cielęca.
16,00 zł
Forma do odlewów - wzór warzywa
Ostatnie sztuki w magazynie
Forma do wyciskania kształtów z masy plastycznej Fimo. Wykonana z wytrzymałego, przezroczystego i elastycznego tworzywa. Nadaje się wielokrotnego użycia. Formę można też wykorzystać do wyciskania motywów z innych mas plastycznych, jak i do wykonywania odlewów z wosku, mydła oraz gipsu. Idealna do zastosowania w kuchni, z czekoladą oraz lodem. Dołączona instrukcja użytkowania i przykładowe modele.
Trzynaście motywów w rozmiarze 5 x 3 cm.
19,70 zł
MINI FORMA DO ODLEWÓW - MOTYWY DZIECIĘCE
Ostatnie sztuki w magazynie
Precyzyjna forma do odlewów, z której można korzystać wielokrotnie. Łatwa w użyciu dzięki przeźroczystości i elastyczności. Przeznaczona do odciskania form z mas plastycznych Fimo, gliny, modeliny, plasteliny, a także do wykonywania odlewów z gipsu. Nie należy jej podgrzewać razem z masą w mikrofali lub piekarniku. Czyścić ciepła wodą i mydłem. Idealna do wyrobu drobnych form, biżuterii, magnesów lub przypinek. Wielkość całego arkusza 9,7 x 12,8 cm. Arkusz zawiera 12 motywów. Motywy dziecięce.

11,00 zł
AKCESORIA JUBILERSKIE - RAMKA 1 X 1 CM, 4 SZTUKI
Dostępne
Metalowa ramka idealna do wyrobu własnoręcznie zdobionej biżuterii. Wielkość 1 x 1 x 0,3 cm. Ramka posiada po dwa otwory na każdej ściance. Średnica otworu 1 mm. W opakowaniu 4 sztuki.
6,15 zł
AKCESORIA JUBILERSKIE - RAMKA 2,5 X 2,5 CM, 4 SZTUKI
Ostatnie sztuki w magazynie
Metalowa ramka idealna do wyrobu własnoręcznie zdobionej biżuterii. Wielkość 2,5 x 2,5 x 0,3 cm. Ramka posiada po dwa otwory na każdej ściance. Średnica otworu 1 mm. W opakowaniu 4 sztuki.
6,15 zł
PIERŚCIONEK W KSZTAŁCIE KWADRATU
Ostatnie sztuki w magazynie
Metalowa baza - pierścionek w kształcie kwadratu. Do własnoręcznego wykonania biżuterii. Kwadrat 2 x 2 x 0,4 cm. Rozmiar pierścionka regulowany.
9,50 zł