Lista produktów według marki STAEDTLER®

Szablon strukturalny – nuty, kaligrafia
Dostępne
Do tworzenia precyzyjnych wzorów i ciekawych faktur w masie Fimo. Można odcisnąć wzór ręcznie, przykładając arkusz do rozwałkowanej masy lub użyć w tym celu maszynki do prasowania nr katalogowy 8713. Arkusz wykonany jest z przezroczystego tworzywa sztucznego, do wielokrotnego użytku. Nadaje się również do techniki frotażu, przy użyciu pasteli, kredy lub węgla. Opakowanie zawiera 2 arkusze ze wzorami o wymiarach 168 x 150 mm. Wzór: nuty i skrypty łaciny średniowiecznej (kaligrafia).
16,00 zł
Szablon strukturalny – skóra, krokodyl
Ostatnie sztuki w magazynie
Do tworzenia precyzyjnych wzorów i ciekawych faktur w masie Fimo. Można odcisnąć wzór ręcznie, przykładając arkusz do rozwałkowanej masy lub użyć w tym celu maszynki do prasowania nr katalogowy 8713. Arkusz wykonany jest z przezroczystego tworzywa sztucznego, do wielokrotnego użytku. Nadaje się również do techniki frotażu, przy użyciu pasteli, kredy lub węgla. Opakowanie zawiera 2 arkusze ze wzorami o wymiarach 168 x 150 mm. Wzór: krokodyl i skóra cielęca.
16,00 zł
Forma do odlewów - wzór warzywa
Ostatnie sztuki w magazynie
Forma do wyciskania kształtów z masy plastycznej Fimo. Wykonana z wytrzymałego, przezroczystego i elastycznego tworzywa. Nadaje się wielokrotnego użycia. Formę można też wykorzystać do wyciskania motywów z innych mas plastycznych, jak i do wykonywania odlewów z wosku, mydła oraz gipsu. Idealna do zastosowania w kuchni, z czekoladą oraz lodem. Dołączona instrukcja użytkowania i przykładowe modele.
Trzynaście motywów w rozmiarze 5 x 3 cm.
19,70 zł