Pozostałe

Girlanda z żarówkami LED 10 szt ciepłe światło
Obecnie brak na stanie
Dekoracja LED w formie girlandy.Ozdoba świetlna do użytku wewnątrz pomieszczeń. Wspaniale wyglada jako dekoracja stołu lub okna. Aby nadać jej indywidualnego charakteru, można ją własnoręcznie ozdobić farbami akrylowymi lub różnymi technikami rękodzieła.Ilość: 10 sztuk Materiał: tworzywo sztuczneŚrednica żarówki: 4 cmDługość girlandy: ok. 2 mBateria - 3 x AA (nie jest dołączona).Rozstaw żarówek co 20 cm  Można dokupić zasilacz do girlandy (numer katalogowy P1033).
Girlanda z żarówkami LED 10 szt ciepłe światło
Dostępne
Dekoracja LED w formie girlandyOzdoba świetlna do użytku wewnątrz pomieszczeń. Wspaniale wyglada jako dekoracja stołu lub okna. Aby nadać jej indywidualnego charakteru, można ją własnoręcznie ozdobić farbami akrylowymi lub różnymi technikami rękodzieła.Ilość: 10 sztuk Materiał: tworzywo sztuczneŚrednica żarówek: 4 cm, 8 cmDługość girlandy: ok. 2 mRozstaw żarówek co 20 cm Bateria - 3 x AA (nie jest dołączona).Można dokupić zasilacz do girlandy (numer katalogowy P1033). 
39,99 zł
Girlanda z żarówkami LED 10 szt zimne światło
Ostatnie sztuki w magazynie
Dekoracja LED w formie girlandyOzdoba świetlna do użytku wewnątrz pomieszczeń. Wspaniale wyglada jako dekoracja stołu lub okna. Aby nadać jej indywidualnego charakteru, można ją własnoręcznie ozdobić farbami akrylowymi lub różnymi technikami rękodzieła.Materiał: tworzywo sztuczneIlość żarówek: 10 szt.Średnica żarówki: 5 cmWysokość żarówki: 8 cmDługość girlandy: ok. 2 mRozstaw żarówek co 20 cm Bateria - 3 x AA (nie jest dołączona).Można dokupić zasilacz do girlandy (numer katalogowy P1033). 
34,99 zł
Marchewki
Dostępne
Marchewki ze styropianu z zieloną nacią z tworzywa sztucznego. Wymiary: wys. razem z nacią 7 cm. W opakowaniu 3 szt.  Wykorzystywane do prac ręcznych, idealne jako ozdoby kartek i zaproszeń, dekoracji okiennych i bukietów.
11,07 zł
Minichoinka 10 cm
Obecnie brak na stanie
Minichoinka z tworzywa sztucznego. Choinkę możemy wykorzystać jako formę  do własnoręcznie wykonanych dekoracji takich jak: wieniec świąteczny,  stroiki na okna i drzwi. Figurkę można ustawić w szopce betlejemskiej  lub wstawić jako dekorację do dużej bombki.Wysokość: 10 cm. Opakowanie: 2 szt.
Minichoinka 4 cm
Dostępne
Minichoinka z tworzywa sztucznego. Choinkę możemy wykorzystać jako formę do własnoręcznie wykonanych dekoracji takich jak: wieniec świąteczny, stroiki na okna i drzwi. Figurkę można ustawić w szopce betlejemskiej lub wstawić jako dekorację do dużej bombki.  Wysokość: 4 cm. Opakowanie: 4 szt.
6,90 zł
Dzwoneczki do zawieszania - złote 14 mm
Ostatnie sztuki w magazynie
Dzwoneczki z oczkiem do zawieszania. W opakowaniu jest 7 sztuk o średnicy 14 mm. Niezbędne do ozdabiania dekoracji np. bożonarodzeniowych.
5,50 zł
Dzwoneczki kuliste do zawieszania złote 13 mm
Dostępne
Dzwonki do z oczkiem do naszycia lub zawieszenia. Ciekawa ozdoba dekoracji bożonarodzeniowych, która na pewno przyciągnie spojrzenie do naszych prac. W opakowaniu jest 11 sztuk o średnicy 13 mm. Dostępne też dzwoneczki o tradycyjnym kształcie. Kolor złoty.
5,50 zł
Płatki folii srebrne
Dostępne
Cienkie arkusze folii w kolorze srebra. Do ozdabiania powierzchni z drewna, z papieru, z płótna, plastiku, wosku, ceramiki, metalu i kamienia. Przeznaczenie: tylko wewnętrzne.Przyklejamy ją za pomocą mixtionu (ME75799). Sposób użycia: miękkim płaskim pędzlem syntetycznym rozprowadzić na zdobionej powierzchni, cienką warstwą i równomiernie, mixtion Meyco (nr kat. 75799). Odczekać chwilę aż podeschnie (warstwa stanie się przezroczysta), położyć płatek metalu, docisnąć i wygładzić pędzlem. Nadmiar płatka i pojedyncze resztki płatka można użyć przy następnych etapach zdobienia. Przejścia nie będą widoczne, jeśli płatki będą na siebie lekko nachodziły. Płatki przykleją się tylko do miejsc pomalowanych mixtionem. Rozmiar arkusza: 14 x 14 cmKolor: srebrnyOpakowanie: 10 sztuk/4 g
14,00 zł