Druciki i sznurki

Kordonek ze złotym włosem
Dostępne
Kordonek metaliczny złoty typu chenille. Do scrapbookingu, ozdób bożonarodzeniowych, zaproszeń, itp.Długość sznurka: 2 m; długość włosa: 0,7 cm.Kolor: metaliczny złoty
8,00 zł
Drut falisty - czerwony
Dostępne
Drut falisty do dekoracji. Grubość: 0,25 mm. Na rolce 25 g. Kolor czerwony.
10,00 zł
Druciki metaliczne pluszowe - mix zestaw
Dostępne
Druty oplecione szenilą w metalicznych kolorach. Giętkie i wspaniałe do modelowania. Można wykonać z nich oryginalne zabawki, lub użyć jako element większej dekoracji. Średnica 8 mm; długość 50 cm. W zestawie 10 szt, po 2 w każdym z kolorów: czerwonym, niebieskim, zielonym, srebrnym i złotym.
8,00 zł
Druciki pluszowe mix kolorów
Dostępne
Druty oplecione szenilą. Zestaw 10 sztuk w 10 kolorach. Giętkie i wspaniałe do modelowania. Można wykonać z nich oryginalne zabawki, lub użyć jako element większej dekoracji. Średnica 8 mm; długość 50 cm.
7,00 zł
Druciki pluszowe zielone
Dostępne
Druty oplecione szenilą. Zestaw 10 sztuk w kolorze zielonym. Giętkie i wspaniałe do modelowania. Można wykonać z nich oryginalne zabawki, lub użyć jako element większej dekoracji. Średnica 8 mm; długość 50 cm.
7,00 zł
Druciki pluszowe niebieskie
Dostępne
Druty oplecione szenilą. Zestaw 10 sztuk w kolorze niebieskim. Giętkie i wspaniałe do modelowania. Można wykonać z nich oryginalne zabawki, lub użyć jako element większej dekoracji. Średnica 8 mm; długość 50 cm.
7,00 zł
Druciki pluszowe czerwone
Dostępne
Druty oplecione szenilą. Zestaw 10 sztuk w kolorze czerwonym. Giętkie i wspaniałe do modelowania. Można wykonać z nich oryginalne zabawki, lub użyć jako element większej dekoracji. Średnica 8 mm; długość 50 cm.
7,00 zł
Druciki pluszowe żółte
Dostępne
Druty oplecione szenilą. Zestaw 10 sztuk w kolorze żółtym. Giętkie i wspaniałe do modelowania. Można wykonać z nich oryginalne zabawki, lub użyć jako element większej dekoracji. Średnica 8 mm; długość 50 cm.
7,00 zł
Druciki pluszowe czarne
Dostępne
Druty oplecione szenilą. Zestaw 10 sztuk w jednym kolorze. Giętkie i wspaniałe do modelowania. Można wykonać z nich oryginalne zabawki, lub użyć jako element większej dekoracji. Średnica 8 mm; długość 50 cm.
7,00 zł
Druciki pluszowe białe
Dostępne
Druty oplecione szenilą. Zestaw 10 sztuk w kolorze białym. Giętkie i wspaniałe do modelowania. Można wykonać z nich oryginalne zabawki, lub użyć jako element większej dekoracji. Średnica 8 mm; długość 50 cm.
7,00 zł
Sznurek papierowy pomarańczowy
Dostępne
Sznurek papierowy koloru pomarańczowego. Niezrównana dekoracja własnoręcznie tworzonych ozdób, nie tylko do florystyki. Grubość: 2 mm.  Długość: ok. 10 metrów.
1,20 zł
Sznurek papierowy błękitny
Dostępne
Sznurek papierowy koloru błękitnego. Niezrównana dekoracja własnoręcznie tworzonych ozdób, nie tylko do florystyki. Grubość: 2 mm.  Długość: ok. 10 metrów.
1,20 zł
Dwukolorowy sznurek bawełniany jasnozielony
Ostatnie sztuki w magazynie
Dwukolorowa przędza bawełniana do scrapbookingu, do pakowania prezentów, do kartek oraz na zawieszki.Sznureczek nawleczony na drewniany patyczek.Długość: 15 m. Kolor: jasnozielon-biały
7,90 zł
Dwukolorowy sznurek bawełniany różowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Dwukolorowa przędza bawełniana do scrapbookingu, do pakowania prezentów, do kartek oraz na zawieszki.Sznureczek nawleczony na drewniany patyczek.Długość: 15 m. Kolor: różowo-biały
7,90 zł