Karton kolorowy

Karton patchwork Miłość
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem patchwork. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format A4, gramatura: 300 g/m2.  Jedna strona patchwork, motyw wzorzysty z emblematem "Miłość", druga strona - tło czerwone z ornamentem - dopasowane kolorystycznie do wzoru głównej strony.
2,50 zł
Karton szkocka krata niebieska
Ostatnie sztuki w magazynie
Dwustronny karton z nadrukiem szkockej kraty. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2. 
2,50 zł
Karton szkocka krata zielona
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem szkockiej kraty. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2.   
2,00 zł
Karton szkocka krata różowo-pomarańczowa
Dostępne
Dwustronny karton z nadrukiem szkockej kraty. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2.   
2,50 zł
Karton dwustronny minikropki szary
Dostępne
Dwustronny karton z motywem drobnych kropek. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2.  Jedna strona, tło - szare, kropki białe, druga strona tło białe, kropki szare.  
2,00 zł
Karton dwustronny minikropki brązowy
Dostępne
Dwustronny karton z motywem drobnych kropek. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2.  Jedna strona, tło - brązowe, kropki białe, druga strona tło białe, kropki brązowe.
2,00 zł
Karton dwustronny zygzak fioletowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Dwustronny karton z motywem zygzaków. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2.Kolor: zygzak biało-fioletowy.
2,50 zł
Karton dwustronny zygzak pomarańczowy
Dostępne
Dwustronny karton z motywem zygzaków. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2.Kolor: zygzak biało-pomarańczowy.
2,50 zł
Karton dwustronny zygzak żółty
Ostatnie sztuki w magazynie
Dwustronny karton z motywem zygzaków. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2.Kolor: zygzak biało-żółte.  
2,50 zł
Karton pąki róż
Dostępne
Dwustronny karton wzorzysty z nadrukiem róż. Druga strona zadrukowana wzorem kolorystycznie pasującym do motywów na głównej stronie. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format 24x34 cm, gramatura: 300 g/m2. 
2,50 zł
Karton serduszka
Ostatnie sztuki w magazynie
Dwustronny karton wzorzysty czerwony z nadrukiem serc. Druga strona jasnoczerwona z motywem listków, kolorystycznie pasującym do motywów na głównej stronie. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2. 
2,00 zł
Karton splątane róże
Dostępne
Dwustronny karton wzorzysty z nadrukiem czerwonych róż na białym tle. Druga strona zadrukowana na czerwono wzorem kolorystycznie pasującym do motywów na głównej stronie. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2. 
2,00 zł
Karton szlaczki z biedronkami
Ostatnie sztuki w magazynie
Dwustronny karton wzorzysty. Jedna strona zadrukowana kolorowymi szlaczkami z biedronkami, druga strona jasnozielona w białe kropki, kolorystycznie pasująca do motywów na pierwszej stronie. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2. 
2,50 zł
Karton w biedroneczki
Dostępne
Dwustronny karton wzorzysty. Jedna strona tło białe w jasnoniebieskie kropki, zadrukowana gęsto biedronkami, druga strona jasnoniebieska w białe kropki, kolorystycznie pasująca do motywów na pierwszej stronie. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2. 
2,00 zł
Karton łąka koniczyny z biedronkami
Ostatnie sztuki w magazynie
Dwustronny karton wzorzysty. Jedna strona to łąka pełna koniczyny i biedronek, druga strona czerwona w białe kropki, kolorystycznie pasująca do motywów na pierwszej stronie. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2. 
2,50 zł
Karton niebieski serca
Dostępne
Dwustronny karton wzorzysty z nadrukiem serc. Druga strona zadrukowana wzorem kolorystycznie pasującym do motywów na głównej stronie. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2. 
2,00 zł
Karton różowy bukiet serc
Dostępne
Dwustronny karton wzorzysty z nadrukiem serc w kształcie kwiatka. Druga strona w rówe paski, kolorystycznie pasująca do motywów na głównej stronie. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2. 
2,50 zł
Karton różowy serca
Dostępne
Dwustronny karton różowy wzorzysty z nadrukiem serc. Druga strona zadrukowana wzorem kolorystycznie pasującym do motywów na głównej stronie. Barwiony w masie, nie blaknie pod wpływem światła, idealnie nadaje się do wszelkich prac plastycznych. Format: A4, gramatura: 300 g/m2. 
2,00 zł