Twój koszyk jest pusty

Logowanie

E-MAIL: 
HASŁO:

Dlaczego my?

  • Niskie ceny!

  • Wysyłka gratis Pocztą Polską już od 200 zł!
  • Zakupy bez wychodzenia z domu

Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Napisz do nas, w ofercie mamy ok. 10 tys. produktów!

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Poniżej przedstawiamy sposoby zbierania i wykorzystywania danych osobowych naszych Klientów.

 

UWAGA! Nikt nigdy nie poprosi cię o hasło do twojego konta poprzez e-mail lub inną drogą kontaktu. Jeśli spotkasz się z czymś takim jest to próba wyłudzenia hasła przez osoby niepowołane. Natychmiast zgłoś to do nas.

 

Sposoby zbierania danych:

 

Rejestracja Abyś mógł w pełni korzystać ze sklepu internetowego, jakim jest Hobbycentrum.pl, poprosimy Cię o rejestrację w systemie. Zapytamy o niektóre dane osobowo, jak login, e-mail, imię i nazwisko czy nazwę firmy. Jednorazowe wypełnienie formularza będzie konieczne przy rejestracji.

Zakup Podczas zakupu naszych produktów zapytamy o dane teleadresowe, które są niezbędne do wysyłki zamówienia oraz dane dotyczące formy płatności.

Każdorazowa wizyta Podczas każdej wizyty na naszej stronie połączonej z zalogowaniem się, będą zbierane o IP, rodzaju przeglądarki internetowej, typie systemu operacyjnego itp.

Kontakt Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail, itp., niezbędne do odpowiedzi.

 

Sposób w jaki wykorzystujemy zebrane dane:

UWAGA! Nigdy nie udostępniamy żadnych danych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zebrane podczas rejestracji będą wykorzystywane do umożliwienia zalogowania się w systemie i umożliwienia zakupu. Dane teleadresowe zebrane podczas zakupu będą wykorzystane do dostarczenia Ci przesyłki. Zostaną one udostępnione Poczcie Polskiej lub firmie kurierskiej, która będzie doręczać paczkę.

Dane dotyczące płatności zostaną udostępnione firmie obsługującej płatności internetowe aby obciążyć twoją kartę lub rachunek bankowy.

Żadna z tych firm nie będzie wykorzystywała tych danych w innym celu ani przekazywała osobom trzecim. Podanie tych danych jest obowiązkowe przy wykonaniu zakupu. Dane adresowe mogą zostać wykorzystane jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od nas ofert reklamowych. Jest to dobrowolne.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

 

Sposoby kontaktu: Po dokonaniu zakupu otrzymasz od nas e-mail potwierdzający. Możesz też dostać inne e-maile dotyczące transakcji. W sprawach niecierpiących zwłoki skontaktujemy się telefonicznie.

 

Ochrona danych: Dane zebrane podczas rejestracji możesz zmienić. Wystarczy, że poinformujesz nas o takim zamiarze, np. przez e-mail. Danych dotyczących zakupu i wysyłki nie można zmienić, gdyż są częścią faktury.

 

Zmiany naszej polityki prywatności: Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.