Twój koszyk jest pusty

Logowanie

E-MAIL: 
HASŁO:

Dlaczego my?

  • Niskie ceny!

  • Wysyłka gratis Pocztą Polską już od 200 zł!
  • Zakupy bez wychodzenia z domu

Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Napisz do nas, w ofercie mamy ok. 10 tys. produktów!

Jak kupować

Formy płatności

Wpłata na nasze konto przed wysyłką

W tym wypadku decydujecie się Państwo wpłacić kwotę za zakupy w placówce bankowej, za pomocą banków online, na poczcie bądź w innych placówkach przyjmujących takie wpłaty.
Ważne jest podanie w tytule wpłaty swojego imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia. Wszystkie potrzebne informacje (kwota do zapłaty, numer zmówienia) otrzymujecie Państwo od nas w wiadomości mailowej potwierdzającej przyjęcie zamówienia.


Płatność za pobraniem

Umożliwia dokonanie zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez Pocztę Polską lub firmę kurierską. Pracownik Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej pobiera od Państwa opłatę równą wartości zakupionego towaru, kosztów transportu i pobrania. Opłaty te doliczane są w momencie składania zamówienia i wyboru formy płatności.

 

Płatność za pomocą karty kredytowej lub płatniczej

Wybór tego sposobu umożliwia regulowanie zapłaty za towary zakupione w naszym sklepie przy użyciu kart kredytowych i płatniczych wydanych przez banki polskie i zagraniczne. Pośrednikiem w tego rodzaju płatnościach jest firma Platnosci.pl - po zaakceptowaniu zamówienia system automatycznie przenosi Państwa na szyfrowaną i bezpieczną stronę Platnosci.pl gdzie finalizowana jest transakcja za zakupy w sklepie HobbyCentrum.pl